BRüya Tabirleri

Bacak Kesilmesi Görmek

Rüyada Bacak Kesilmesi Görmek

Rüyada bacak kesilmesi görmek anlamı, bireyin çok güvendiği, her zaman fikir danıştığı, tüm sırlarını ve dertlerini hiç çekinmeden paylaştığı birinden alacağı büyük bir darbeye işaret eder. Özellikle evli kişilerde eşi tarafından ihanete uğramaya, ailesinden anne, baba veya kardeşlerle arasının açılmasına, kimseye güvenemediği için psikolojik olarak buhran geçireceğine ve yalnız kalacağına kılavuztir. Bacak kesilmesi iyiye yorulmadığı gibi, iş konusunda da bir projenin ya da yatırımın bireyin aleyhine sonuç vereceği, bu yüzden çalışanlarının maaşlarını ödemekte güçlük çekip, bireyin depresyona gireceğinin alametidir.

Rüyada Bacağının Olmadığını Görmek

Yaşanacak büyük bir kayba işaret eden rüya, genellikle iş konularında başa gelecek kötü olaylar nedeniyle gelirin tamamen kesilme durumuna geleceği, iş yeri olanların kepenk indireceği, çalışanların ise haksız yere işinden atılacağı şeklinde yorumlanır. Bacağının olmadığını gören kişiler mutsuz ve huzursuz bir hayata sahip oldukları gibi, yakın çevresinin desteğini de kaybettiklerinden büyük bir yalnızlık duygusuyla yaşamak zorunda kalırlar.

Rüyada Bacak Yarası Görmek

İş yaşantısının kötüye gideceğinin sinyallerini verir. Yanlış hesaplar yüzünde beklenmedik hayal kırıklıkları yaşayacak olan rüya sahibi olan bitene daha fazla dikkat kesilmeli ve durumu kontrol altına almalıdır. Bu rüya sıkıntı yaşanacağının ve maddi anlamda bireyin büyük bir kayıpla alt üst olacağının sinyallerini verdiği gibi, aynı zamanda ve anda da uyarı olarak düşünülüp ele alınmalıdır. Bacak yarası aile içinden birinin kişiye karşı olumsuz bir tavır içinde olarak, moral motivasyonunu düşüreceği şeklinde de tabir edilmektedir.

Rüyada Bacak Kesilmesinin Psikolojik Yorumu

Bacak kesilmesi, korkuları ve kaygıları ifade eder. Kişinin anne babası ya da kardeşi ile ilgili yaşayacağı bir kayıp endişesi yüzünden aşırı hassas davranışlar sergilediği, yaşamlarından endişe ettiği kimseler olduğu şeklinde de yorumlanır. Fazla duygusal ve telaşlı olan, aynı zamanda ve anda kaygıları nedeni ile günlük hayat rutinini bozan ve işine konsantre olamayan insanların da ifadesidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu