BRüya Tabirleri

Bacakta Kıl Görmek

Rüyada Bacakta Kıl Görmek

Rüyada bacakta kıl görmek anlamı, rüya sahibinin hem duygusal hayatında yaşayacağı sıkıntılara hem de iş ortamında karşılaşacağı bir takım stresli durumlara işaret eder. Rüyayı gören kişi şayet kadınsa, bacağında kıl görmesi uğrayacağı bir zarara ya da karşılaşacağı bir sahtekârlığa kılavuz eder. Rüya sahibi erkekse ve bacaklarının kıllı olduğunu gördüyse, hidayetten uygunsuz bir hale düşmeye tabir edilir. Aynı zamanda ve anda rüyada kıllı bacak görmek anlamı, bireyin borçlanacağına ve büyük bir sıkıntı yaşayacağına da alamet eder. Bazen de kalın ve uzun kıllı bacak görmek anlamı bireyin hayatındaki düzenin üçüncü kişiler tarafından bozulacağına, mal ve para yönünden büyük bir zarara uğrayacağına alamettir.

Rüyada Kılsız Bacak Görmek

Rüyada kılsız ve temizlenmiş bir bacak görmek anlamı bireyin yaşadığı sıkıntılardan ve huzursuzluklardan kurtulacağına, hidayete erip huzuru bulacağına alamettir. Kıllardan ve tüylerden arındırılmış kaslı bir bacak, bireyin kuvvet bulacağına aynı zamanda ve anda da işinde güçlü bir konuma geleceğine kılavuz eder. Bazı rüya tabircilerine göre de rüyada kılsız ve temiz bacak görmek anlamı, bireyin borcunu ödeyeceğine ve daha sorunsuz bir hayata sahip olacağına tabir etmişlerdir. Bayanın rüyasında bacaklarının kılsız olduğunu görmesi temizliğine, erkeğin bacaklarını kılsız görmesi ise güç ve kuvvet kazanacağına alamet eder.

Rüyada Bacak Görmek

Rüyada bacak görmek anlamı, bireyin sağlıklı ve uzun bir ömre sahip olacağına işaret eder. Bazen de rüyada görülen bacak bireyin geçiminin düzeleceğine ve ayaklarının üzerinde daha sağlam, kimseye ihtiyaç duymadan duracağına kılavuz eder. Bir bayanın rüyasında bacak görmesi, güzel ve mutlu bir evlilik yapacağına, bir erkeğin rüyasında bacak görmesi ise, iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına tabir edilir. Rüyada uzun ve pürüzsüz bacak görmek anlamı, önemli bir kişiden değeri yüksek bir hediye alacağınıza yorulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu