BRüya Tabirleri

Badem Ağacı Görmek

Rüyada Badem Ağacı Görmek

Rüyada badem ağacı görmek anlamı, tutarsız bir kimsenin varlığı ile açıklanır. Bir gün güler yüzlü olup, hal hatır soran, canlı ve dinamik, ertesi gün somurtkan, moralsiz, ters konuşan, her şeye sinirlenip, tepki gösteren birinin varlığına işaret eder. Bu rüya ne yapacağı ve nasıl tepki vereceği belli olmayan, nedensiz yere ağlayabilen, gülebilen ya da öfkelenip, ağlayabilen bir kimse üzerinden değerlendirilir.

Rüyada Badem Ağacına Çıkmak

Rüyada badem ağacına çıkmak, bireyin işinin ehli kimse haline geleceğine ve kapasitesinin üzerinde işler yapma başarısı göstererek, herkesi çok şaşırtacağına kılavuz eder. Rüyayı gören bireyin kendisinin de farkında olmadığı gizli yeteneklerini ön plana çıkaracağına alamet eder.

Rüyada Badem Görmek

Rüyada badem görmek anlamı, bazen kurtuluşa yorulurken bazen de şerli işlerin açığa çıkacağına ve bireyin başını beladan ve dertten kurtulmayacağına işaret eder. Kimi zaman iyilik ve hayır, kimi zamanda ve anda tatsızlık ve zorluk anlamına gelir.

Rüyada Badem Yemek

Rüyada badem yemek, çok hayırlıdır. Makbul olana kavuşmaya, helal rızık yemeye, hileli işlerden kaçınmaya ve gelirinin sadakasını vermeye tabir edilir. Zenginlik ve rahatlık içinde geçecek bir hayata ve hiçbir zaman darlık içine düşmemeye yorulur.

Rüyada Acıbadem Görmek

Rüyada acı badem görmek anlamı, rüya sahibine doğru yolu gösteren, gerçekçi ve doğrucu bir kimsenin varlığına işaret eder. Bu kişi bazen ağır sözler söylese de rüya sahibinin akıl hocası olan ve onun özellikle de tehlikelere karşı gözünün açılmasını sağlayan kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Çağla Görmek

Rüyada çağla görmek anlamı, bireyin kısmetli ve çok şanslı olduğuna, Allah ’ın kendisine nasip ettiklerinin fazlasını elde etmeye çalışmadığına, adil ve onurlu şekilde kısmetlerini almak için çabaladığına ve doğruluktan hiç ayrılmadığına işaret eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim