BRüya Tabirleri

Bağırmak

Rüyada Bağırmak

Rüyada bağırmak rüya sahibinin hayatı boyunca şahit olacağı ve yanı başında yaşanacak olaylar olarak tabir edilir. Kişi toplumda her zaman sesi çıkan ve meramını anlatmaktan çekinmeyen bir kimse olarak daima sivrilen kişi olacaktır. Rüyada bağırdığını ve aynı zamanda ve anda eli ve kolu ile jestler yaptığını gören kişi toplum yararına olacak bir hareketin öncülüğünü yapacak diye ifade edilir.

Rüyada ulu orta bağırdığını gören bireyin devlet kapısında, kâğıt üzerinde bir işi olacak diye yorumlanır. Rüyada bireyin gereksiz yere ya da kendi kendine boşluğa bağırması, o bireyin deveyi pire yapan bu nedenle de herkesi gereksiz yere galeyana ya da telaşa düşüren kimse olarak tabir edilir.

Rüyada Birine Bağırmak

Rüya sahibinin yakında bir haber alacağına ya da bir söz işiteceğine kılavuz eder.

Rüyada Sinirlenmek

Bir kimsenin rüyasında kendini sinirlenmiş olarak görmesi pek hoş olan şeylere işaret etmez. Arkasından kuyusunu kazmaya çalışan fesat ve art niyetli kimseler olduğuna işaret ederken aynı zamanda ve anda canının sıkılmasına neden olacak olayların yaşanması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kavga Etmek

Kimi rüya tabirleri bu rüyayı, bireyin hayatının olumlu yönde ilerlemesine işaret ederken kimi rüya tabirleri de bunun tam tersini söylerler. Kişinin yaşayacağı aksilikler olarak tabir edilir.

Rüyada Korkmak

Tam tersi şekilde tabir edilir, bireyin tüm korkuları ile yüzleşerek onlardan kurtulması olarak yorumlanır.

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak, mutluluk ve sevinç verici haberler alarak sevinç gözyaşı dökmeye kılavuz eder. Rüya sahibi, rüyasında ne kadar ağlarsa o dayanışması mutlu olacak demektir.

Rüyada Yardım İstemek

Rüyasında çığlık çığlığa ve feryat figan bağırıp yardım isteyen kişi güvende değildir. Korktuğu başına gelecek ve kendini yiyip bitirmesine neden olan şey gerçek olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim