BRüya Tabirleri

Bağırsak Görmek

Rüyada Bağırsak Görmek

Rüyada bağırsak görmek anlamı, rüya sahibinin aile yaşantısına, evliliğine, çocuklarına, anne babasına ve tabii olduğu topluma kılavuz eder. Rüya sahibinin hane içinde yaşadığı hoş olaylara ve nahoş olaylara, mutluluğa, sevince, üzüntüye ve hayal kırıklığına kılavuz eder. Bir yandan da hayatın olumsuz yönde değişeceği, karışıklıkların, kavgaların ve büyük gürültülerin çıkacağı şeklinde yorumlanır. Durağan ve iyi giden hayatın bozulacağına kılavuz eder.

Rüyada Bağırsak Yemek

Rüyasında bağırsak yediğini gören kişi, hıyanet içinde olacak ve gaflete düşüp, büyük yanlışlar yapacak demektir. Günaha saplanmaya, doğru yolu şaşırmaya, inancı ve sünneti terk etmeye, kötü ve inanmayan kullar arasında yer almaya, dine muhalefet edecek davranışlarda bulunmaya işaret eder.

Rüyada Bağırsaklarının Çıktığını Görmek

Rüyada bağırsaklarının dışarı çıktığını görmek anlamı, ayıp ve kusurlu işler yapmaya, kötülüğü ve hileyi sever olmaya, hata yapmaktan çekinmez hale gelip, arsız, yüzsüz, yolsuz ve hırsız kişilerle oturup kalkmaya tabir edilir.

Rüyada Bağırsak Kanseri Olduğunu Görmek

Rüyasında bağırsak kanseri olduğunu gören bireyin işleri bozulacak, kazancı kesilecek, şansı, kısmeti ve bahtı kapanacak demektir. Rüya sahibi büyük bir kıtlığın ve darlığın içine düşecek, borçları her geçen gün artarken, geliri de aynı hızla azalacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Bağırsak Solucanı Görmek

Rüyada bağırsak solucanı görmek anlamı, rüya sahibinin hayatındaki işgüzar bir bireyin varlığına kılavuz eder. Bu kişi aileye yakın olan ve sürekli eve gelip giden, kötü niyeti olmayan lakin konuşmalarıyla huzur kaçıran bu nedenle de kendisinden haz edilmeyen bir kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada İnsan Bağırsağı Görmek

Rüyada insan bağırsağı o görmek anlamı, rüya sahibinin bir kimsenin aracılığıyla menfaat elde edeceği ve mal sahibi olup, kazanca kavuşacağı anlamına gelir, bu rüya bazen de başkasının sırtından geçinmeye yorulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu