BRüya Tabirleri

Bağlama Çalmak

Rüyada Bağlama Çalmak

Rüyada bağlama çalmak, söz anlamına gelir. Rüya sahibinin yakın çevresinden alacağı haberlere ve onların dertlerine ortak olmak durumunda kalacağına tabir edilir. Hatır ve kıymet bilen, cefakâr olan, sevdiklerinden hiçbir şeyi esirgemeyen bir bireyin varlığına kılavuz eder. Rüya sahibinin sık sık ailesinin, arkadaşlarının ya da dostlarının isyanına ve yakınmalarına şahit olacağına ve onları teselli etmek için ne yapacağını şaşıracağına tabir edilir.

Rüyada Bağlama Çaldığını Görmek

Bir bireyin rüyasında bağlama çaldığını görmesi, o bireyin omzunda ağlayacak, ona derdini açacak ve acısını anlatacak bazı kişilerin olacağına ve bu kişilerin kendisinin en yakınındaki kişilerden birisi ya da birileri olacağına yorulur.

Rüyada Saz Çalan Birini Görmek                   

Rüyada saz çalan birini görmek anlamı, karamsar ve mutsuz olan bir bireyin konuşmaları ile kendisinin de aynı ruh haline bürüneceğine ve bu kişiyi umutlandırmak için bir süre dil dökmek ve bundan da yorulmak durumunda kalacağına tabir edilir.

Rüyada Saz Görmek

Rüyada saz görmek anlamı, bireyin moralinin yerine gelecek bazı haberler alacağına, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine kılavuz eder. Hayırlı, güzel ve iyi olana sahip olmaya ve yürek rahatlatacak sözler duymaya yorulur.

Rüyada Saz Çalmak

Rüyada saz çalmak, deyim yerindeyse evdeki hesabın çarşıya uymasıyla gelecek, başarıya ve mutluluğa tabir edilir. İsabetli kararlar almaya ve sağlam adımlar atmakla birlikte hedeflerini gerçekleştirmeye işaret eder.

Rüyada Saz Dinlemek

Rüyada saz dinlediğini görmek anlamı, sıkıntı ve ağırlık olarak yorumlanır. Rüyayı gören bireyin dışarıdan gelecek bazı haberlere çok öfkeleneceğine, kendisiyle ilgili olmayan işlerin kendisine mal edilmesine ve bu nedenle de çok gergin günler geçireceğine alamet eder. Rüya sahibinin sorumluluğu olmayan işlerden sorumlu tutulacağına ve kendini ifade etmek durumunda kalacağına kılavuztir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu