BRüya Tabirleri

Bahçe Görmek

Rüyada Bahçe Görmek

Rüyada bahçe görmek anlamı, yüce gönüllülüğe, doğanın sunduğu nimetlerden ve güzelliklerden yararlanmaya, güzel ve hayırlı işler yapmaya kılavuz eder. Rüyada yeşillikler ve çiçekler içinde huzurlu bir bahçe görmek anlamı, ahirette cennet hayatına işaret eder. Rüyada dışarıdan görülmeyecek şekilde çevrili yeşil ve güzel bir bahçe görmek anlamı muhafazakâr ve tutucu bir aileye işaret eder. Rüyada görülen bahçeyi bir duvar ya da tel değil ağaçlar çevreliyorsa ve bu ağaçlar çiçek açan ağaçlar değilse eğer karaktersiz ve kötü huylu insanlara ve kişiler arasında ekilecek olan nifak tohumlarına işaret eder. Bahçenin sağlam ve yüksek duvarla çevrili olması rüya sahibinin güçlü ve kudretli biri olduğunu işaret ettiği gibi aynı zamanda ve anda dini bütün biri de olduğu anlamına gelir.

Rüyada Bahçeye Ağaç Dikmek

Rüyada bahçeye ağaç dikmek, esenlik, bolluk, sağlık ve huzur içinde yaşanacak güzel ve uzun bir ömre işaret eder.

Rüyada Bahçe Sulamak

Rüyada bahçe sulamak iyi değildir, iş hayatında başarısızlık ve iniş yaşamaya, maddi zarar etmeye, para kaybetmeye, fakirleşmeye, yokluğa, darlığa ve sıkıntıya düşmeye işaret eder.

Rüyada Bahçe Kazmak

Rüyada bahçe kazdığını görmek anlamı iyi şeylere işaret etmez. Aile içinde huzursuzluk, kargaşa, düzensizlik ve maddi güçlük anlamına gelir.

Rüyada Bahçede Dolaşmak

Rengârenk çiçeklerin açtığı, bin bir çeşit kuşun öttüğü ve her çeşit otun bittiği bir bahçede dolaşmak bireyin hem kazancının bol olacağına ve hiç azalmayacağına hem de aşk ve evlilik hayatında hep mutlu bir yaşam süreceğine kılavuz eder.

Rüyada Evinin Bahçesini Görmek

Rüyada evinin bahçesini gören bireyin, varlığa ve zenginliğe kavuşacağına, aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine ya da kötü bir laf edilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Kurumuş Bahçe Görmek

Rüyada kurumuş bir bahçe görmek anlamı bireyin mahpus edileceğine işaret eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu