BRüya Tabirleri

Baklava Yemek

Rüyada Baklava Yemek

Rüyada baklava yemek şans ve kısmet olarak tabir edilir. Baklava yemek çok hayırlıdır, bol kazanç, sağlık, yeni ve güzel başlangıçlar, sıcak, samimi ve gerçek dostluklar, güzel sözler olarak yorumlanır. Rüyasında baklava yediğini gören bireyin hayatında çok güzel ve köklü değişiklikler olacak demektir. Rüya sahibi kendisini yücelten, onurlandıran ve mutlu eden sözler işitecek, sevinç verici haberler alacaktır.

Rüyada baklava yemek kişi için hatırı sayılır düzeyde sermaye biriktirmek ya da almak anlamına gelir. Bir kişi rüyasında baklava yediğini görürse o bireyin ailesindeki mutluluk da rızık da herkesin imreneceği oranda çoğalır. Rüyada büyük bir tepside baklava dilimleri görmek anlamı bireyin bir işten para kazanacağı şeklinde yorumlanır. Eve gelen misafire baklava sunduğunu görmek anlamı büyük atılımlar yapmak şeklinde ifade edilir. Rüyada görülen baklava rüya sahibi için aynı zamanda ve anda toprak ya da mülk sahibi olmaya işaret eder.

Rüyada Baklava Almak

Rüyada baklava aldığını gören kişi, kısmetini ve rızkını kimseye kaptırmayan bununla birlikte kimsenin kısmetine, rızkına, parasına ve malına göz dikmeyen kişi olarak tabir edilir.

Rüyada Baklava Açmak

Rüyasında baklava açtığını gören kişi sanatçı ruhlu, güzel sanatlara ilgili ve yetenekli kişidir. Bu kişide yeteneklerini ispat edecek güç ve inanç da vardır.

Rüyada Tatlı Yemek

Rüyada tatlı yemek ilim sahibi bir âlime ve onun yanındaki bir kimseye ya da âlim olmak hevesinde olan kişiye işaret eder. Rüyada tatlı yemek aynı zamanda ve anda büyük bir para sahibi olmak anlamına gelir.

Rüyada Sütlaç Yemek

Rüyada sütlaç yediğini gören kişi oturduğu yerden, hiç çalışmasına gerek kalmadan toplu para alacak ve çok sevinecek demektir. Bu kişi kuvvetle ihtimal oynadığı bir şans kuponunu yatırmak suretiyle bu paraya sahip olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu