BRüya Tabirleri

Bakliyat Görmek

Rüyada Bakliyat Görmek

Rüyada bakliyat görmek anlamı, müjde ve sevinç olarak kabul edilir. Rüyayı gören bireyin ideallerinin peşinden yorulmadan koştuğuna ve er ya da geç hayallerine, amaçlarına ve beklentilerine ulaşacağına tabir edilir. Rüya sahibinin büyük umutlarla girdiği yatırımlardan yana olumlu ve güzel gelişmeler alacağına, emeklerinizinboşa gitmeyeceğine ve yüzünün gülmesini sağlayacak şekilde başarı ve kar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Bakliyat Almak

Rüyayı gören bireyin elinin bollaşmasına, işindeki verimin ve bereketin artmasına, kazancının çoğalmasına, rızkının genişlemesine ve hayatının çok daha kolay hale gelmesine yorulur. Rüya sahibi hem maddi olarak hem de manevi olarak güç elde edecek ve zenginliği bulacak demektir.

Rüyada Bakliyat Kurdu Görmek

Rüyayı gören bireyin yükselmesine ve ilerlemesine mani olmak isteyen, mutluluğunu tabiri caizse baltalamaya çalışan, ekmeğinden, malından ve parasından çalmanın planlarını yapan kötü kalpli ve art niyetli bir bireyin varlığına tabir edilir.

Rüyada Bakliyatın Böceklenmesi

Rüyada bakliyatın böceklenmesi ile bakliyat kurdu aynı anlamalara gelir. Rüyayı gören bireyin sırtından geçinmek için ona her türlü zararı vermekten geri durmayacak bir kişiye alamet eder. Rüya sahibinin bu kimse nedeni ile parasından ve malından kaybedeceğine kılavuz eder.

Rüyada Kuru Bakliyat Görmek

Rüyayı gören bireyin şansının ve kısmetinin açılacağına rivayet edilirken bir diğer yandan da bu rüya pek çok şekilde yorumlanabilmektedir. Çünkü rüyada görülen kuru bakliyatların her biri değişik anlamlara gelmektedir. Örneğin kuru fasulye görmek anlamı iyi değilken nohut görmek anlamı çok hayırlıdır.

Rüyada Hububat Görmek

Rüyayı gören bireyin geçim derdinin biteceğine, ticaretinin hızlanacağına, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine alamet eder. Rüya sahibinin eline geçecek fırsatlar sayesinde kazançtan yana yüzünün güleceği anlamına gelir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu