BRüya Tabirleri

Bal Arısı Görmek

Rüyada Bal Arısı Görmek

Rüyada bal arısı görmek anlamı, her şeyde yaşanacak verime işaret eder ve rüyayı gören bireyin hayatına gelecek bolluğa, zenginliğe yorulur. Rüyayı gören bireyin ekonomik olarak çok rahat edeceğine, hayırlı olan mallara ve paraya kavuşacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine rivayet edilir. Rüya sahibi, hep peşinde koştuğu olanakları elde edecek demektir.

Rüyada Arı Görmek

Rüyayı gören bireyin tüketiminin daha kolay hale geleceğine, maddi imkanlarının çoğalacağına, ekmeğinin artacağına, geçiminin rahat olacağına, kötü halinden eser kalmayacağına ve her şeyin iyi olacağına tabir edilir. Rüya sahibi zengin olacak ve miras edinecek demektir.

Rüyada Arı Sokması

Rüya sahibine faydalı olacak onu menfaate, kazanca, işe ve paraya kavuşturacak, onu düze çıkaracak, rahata erdirecek ve iyi şartlarda yaşamasına vesile olacak bir insana rastlayacağına ve onun sayesinde kurtuluş yolunu bulacağına alamet eder.

Rüyada Arı Öldürmek

Rüyayı gören bireyin günaha gireceğine, suç işleyeceğine, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına ve kötü günler yaşayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin doğru olmayacak adımlar atması ve bu doğrultuda hareket etmesi nedeni ile zarara uğrayacağı anlamına gelir.

Rüyada Arı Kovanı Görmek

Rüyayı gören bireyin hayırlı bir kısmetle karşılaşacağına, onunla gönül ve fikir birliği edeceğine, bundan sonra birlikte yürüme kararı alacağına ve o kişiyle hayırlı ve uğurlu bir hayata merhaba diyeceğine kılavuz eder.

Rüyada Arı ve Bal Görmek

Rüya sahibinin malında ve rızkında meydana gelecek fazlalık olarak kabul edilir. Rüyayı gören bireyin kendisine şans getirecek ve onu yeni kısmetlere ulaştıracak yollar bulacağına, refah içinde olacağına, iyi bir yaşama kavuşacağına ve çok rahat şartlarda yaşayacağına alamet eder ve hayırlara vesile olacak işler yaparak kazancının katlanacağına tabir edilir.

Rüyada bal arısı görmek anlamı aynı zamanda ve anda iş adamı ya da ticaret hayatında hızla ilerleyen bir erkek ile tabir edilir. Bu kişi, işine sadık, işçisinden önce ofise giden, işçisinden sonra çıkan, deli saçması kararlarla değil, bilgi birikimi ile hareket edip, aynı zamanda ve anda danışmanlarından fikir alarak adım atan, işinde stratejiler ve planlar geliştirerek hareket eden bu sayede de çok başarılı olan, azimli ve kararlı kişi şeklinde tasvir edilir.

Rüyanın işaret ettiği bu kişi, onca variyete ve başarıya rağmen hiçbir zaman kibirlenmeyen ve öteki dünyayı unutmadan, hayır yaparak, kulluk görevini ihmal etmeyen kişidir. Rüya sahibi bal arısı ailesi ya da sürüsü görürse, hayatını lüks içinde geçirecek demektir.

Rüyada Bal Arısı Öldürmek

Rüya sahibinin bir anlık hatası nedeni ile ticaret hayatında büyük bir bozguna uğrayacağına ya da herkese faydası olan, büyük bir bireyin ölmesine işaret eder.

Rüyada Bal Arısı Sokması

Dilleri zehir gibi olan kişilere işaret eder. Bu kişiler rüya sahibine iftira atma taktiği ile sadece dilde zarar vermek isteyen kişiler olarak tasvir edilirler.

Rüyada Bal Arısı Kovanı Görmek

Aile hayatında çiftlerin birbirinden razı olmasına ve afiyet içinde geçinmelerine kılavuz ettiği gibi öte yandan da rüya sahibi için servet ya da zenginlik sahibi olmasına işaret eder.

Rüyada Bal Görmek

Büyük şans ve kısmet yakalamak şeklinde ifade edilir. Rüya sahibinin işlerinde hayır vardır ve hep bol kazanç elde edecektir. Tüm işlerinin de rast giderek, turnayı gözünden vuracağı anlamına gelir.

Rüyada Bal Yemek

Dargınlıkların bitmesine, hasret çekenlerin kavuşmasına işaret eder. Rüyasında bal yediğini gören kişi kendisi için, kalbinde kanayan bir yarasına deva bulacak ve eksik kalan bu yanını tamamlayarak kendi özüne kavuşacaktır diye tabir edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu