BRüya Tabirleri

Balayı Görmek

Rüyada Balayı Görmek

Rüyada balayı görmek anlamı, iş hayatında ve aile hayatında çok büyük bir sevinç yaşayacağına ve büyük mutluluk verecek bir haber alınacağına, bu sayede toplumda itibar ve takdir toplanacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına kılavuz eder.

Rüyada Balayına Gitmek

Epey zamanda ve andan beri gerçekleştirilmek istenen bir çalışmanın yakın zamanda ve anda çok fazla zahmet çekmeden ve büyük bir sıkıntıya girmeden gerçekleştirileceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına ve iş dünyasında adını duyuran bir kişi olunacağına alamet eder.

Rüyada Gelinlik Görmek

Edepli, ahlaklı ve namuslu olunduğuna, dürüstlükten vazgeçilmediğine, hiçbir şartta ve koşulda bozulmadığına, her zaman düzgün ve temiz bir kişi olunduğuna bu sayede herkes tarafından sevilen ve takdir edilen kişiler arasına girileceğine işaret eder.

Rüyada Damatlık Görmek

Samimi ve içten duygularla hareket etmeye ve insanlara karşı güzel düşünceler beslemeye, kendini her türlü pislikten uzak tutmaya, helal olan lokmadan yemeye, kazancına fesat ve hile karıştırmamaya, gönlüne kötülük koymamaya ve çok dürüst ve namuslu bir şekilde iş hayatında varolmaya kılavuz eder.

Rüyada Gerdek Görmek

Kişinin, tüm dünyasının değişeceği, kendisini çok iyi hissedeceği, moralinin, huzurunun ve sağlığının yerine geleceği, işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine ve eline geçen imkânlar sayesinde günden güne daha da iyi yerlere geleceğine tabir edilir.

Rüyada Gerdeğe Girmek

Hedeflere ulaşmaya, başarılı olmaya, sabır göstermeye, zorlukları yenme gücüne sahip olmaya ve güçlü bir kimse haline gelmeye alamet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu