BRüya Tabirleri

Balgam Görmek

()

Rüyada Balgam Görmek

Rüyada balgam görmek anlamı, durağan bir yaşam şeklinde tabir edilir. Her bir işin her gün olağan şekilde sürüp gideceğine, günlük hayatta kayda değer her hangi bir değişikliğin yaşanmayacağı, hayatın durağan, heyecansız, keyifsiz sürüp gideceği anlamına gelir. Yani, deyim yerindeyse ne kısalıp, ne uzamak durumunda olmak şeklinde açıklanır. Rüya sahibi, ne ileri ne de geri gitmeksizin aynı şartlarda yaşamayı sürdürecektir, hayatında bu aralara bir yenilik olmayacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Balgam Tükürdüğünü Görmek

Rüyasında balgam tükürdüğünü gören kişi maddi zarara uğrayacak ve bütçesinde meydana gelecek olan açık nedeni ile uzun süre kendini toparlayamayacak demektir. Planda olmayan harcamalar yapmaya bu nedenle de elindekini bitirip zor durumda kalmaya tabir edilir.

Rüyada Balgam Kusmak

Rüyada balgam kusmak, uğursuz ve bela anlamına gelir. Rüya sahibinin zor durumda kalacağı, sıkıntıdan tırnaklarını yiyip, uykusuz geceler geçireceği günlerin yaklaştığına kılavuz eder. Muhtemel bir sağlık sorununa işaret ettiği de söylenir.

Rüyada Balgam Yutmak

Rüyasında balgam yuttuğunu gören bireyin geliri artacak bu sayede de daha fazla dünya malına sahip olacaktır. Güzel gelişmeler, hayırlı kısmet, bol şans, bereket ve nimet anlamına gelir.

Rüyada Balgam Çıkardığını Görmek

Rüyada balgam çıkardığını görmek anlamı de benzer şekilde tabir edilir. Rüya sahibi için güzel gelişmeler yaşanacağına, işlerin artacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine ve geçim derdinin kalmayacağına kılavuz eder.

Rüyada Öksürmek

Rüyada öksürmek uğursuzluk ve talihsizlik olarak yorumlanır. Rüya sahibinin başına pek çok üzücü olayın geleceğine, iflas edeceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine, düzeninin bozulacağına ve hayatının alt üst olacağına tabir edilir. Rüyada kuru kuru öksürmekse çok daha ciddi olayların yaşanacağına ve gözyaşı döküleceğine işaret eder.

Bu yazı faydalı oldu mu?

Oy vermek için yıldızlara tıklayın..!

Ortalama Puan / 5. Oy sayısı:

Şu ana kadar oy yok! Bu yazıyı ilk değerlendiren siz olun.

Maalesef, bu yayın sizin için yararlı değildi!

Hadi bu yazıyı geliştirelim!

Bize bu yazıyı nasıl geliştirebileceğimizi söyle?

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Kapalı
Kapalı
Açık Sohbet
Sıkıntınız Nedir? WhatsApp'tan Yazın!
Merhaba
Sıkıntınız Nedir? Yardımcı Olalım!
Powered by