BRüya Tabirleri

Balığı Görmek

Rüyada Balığı Görmek

Rüyada balığı görmek anlamı, çok hayırlıdır özellikle de balığı canlı olarak görmek anlamı, çok kısa vade içinde, kolay şekilde gelecek kısmetlere tabir edilir ve rüyayı gören bireyin bir insanın sahip olabileceği en iyi şartlara ve en güzel hayata sahip olacağı anlamına gelir. Verimli işler yapmaya, kesilmeyecek rızka ve kazanca sahip olmaya ve bitmeyecek bir serveti yakalamaya kılavuz eder.

Rüyada Balığı Suya Bırakmak

İyi değildir ve rüyayı gören bireyin sağlıklı kararlar alamayacağına bu nedenle karşısına çıkacak fırsatları doğru şekilde değerlendiremeyeceğine, eline belki bir daha hiçbir zaman geçmeyecek kadar büyük bir kısmeti ve şansı tepeceğine tabir edilir.

Rüyada Balığı Kurtarmak

Rüya sahibinin son anda kaçıracağı bir işi almayı başaracağına, büyük bir hatadan ve pişmanlıktan kurtulacağına,  hem bu karlı işe yapacak oluşunun hem de kıvrak zekası ve mahareti ile bu işi kapmış olmanın mutluluğunu ve sevincini duyacağına, kendisiyle de gururlanacağına kılavuz eder.

Rüyada Balığı Elinde Tutmak

Rüyayı gören kişiye kardeşleri, akrabaları ya da yakınları ile kalacak ortak bir mirastan en büyük payı kendisinin alacağına, böylece ömür boyu sürecek bir zenginliği yaşama şansına nail olacağına ve kolay kolay tükenmeyecek bir mal varlığı elde edeceğine işaret eder ve hayır olarak kabul edilir.

Rüyada Balığı Ölürken Görmek

Rüya sahibinin hayallerinin gerçekleşmeyeceğine, umutlarının biteceğine bu durumun hayata küsmesine ve bunalıma girmesine neden olacağına yorulur. Rüya sahibi olumsuz yönde etkileneceği bir olaya şahit olacak, üzülecek ve yıkılacak demektir.

Rüyada Balığı Çöpe Atmak

Rüyayı gören bireyin maddi imkânlarının, itibarının artmasına, başarılarının da çoğalmasına vesile olacak bir yatırıma sıcak bakmayacağına, bu işten geri duracağına, sonra da kaybettikleri karşısında yaptığı hatanın büyüklüğünün ve ciddiyetinin farkına vararak çok üzüleceğine rivayet edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu