Büyüler

Büyü Yapan Kişiyi Nasıl Öğreniriz?

Büyü yapmak, insanların başına tehlikeli olayların gelmesine neden olabilir. Bunda büyü yaptırılan kişinin de büyük payı vardır. İşini bilmeyen medyumlar, büyü yaptıkları zaman etkili olamayabilirler. Büyü yapıldığından şüphelenenler büyü yapan kişiyi nasıl öğreniriz? araştırmaları yapabilirler. Bu araştırma sonunda da büyü yapanlar öğrenilebilir. Büyü yapıldığı anlaşıldığı zaman büyü türüne göre, bozulması gerekir. Bu işin ilmini bilen medyumlar insanlara hangi büyünün yapıldığını kısa sürede anlayabilirler. Bunun sonucunda da hemen müdahale edebilirler.

Büyünün Etkileri Nelerdir?

Yapılan büyülerin durumlarına göre, insanlar üzerinde bazı etkileri olduğu görülebilir.

Bu etkilerden bazıları şunlardır;

 • Yapılan büyüden dolayı, sürekli uyku hali olabilir. Büyülenen kişide uyuma isteği oluşabilir.
 • Büyü yapılan kişide sürekli bir iştahsızlık vardır ve yemek yemek istenmeyebilir.
 • Büyü etkisindekilerin sosyal çevreleriyle ilişkilerinde sürekli sorunlar yaşanabilir.
 • Büyülenmiş olan kişiler, üzerlerinde sürekli bir yalnızlık hissederler.
 • Tıp alanında çözümü olmayan rahatsızlıklar ortaya çıkabilir.
 • Uyku düzensizliği oluşabilir. Sürekli yorgunluk ya da halsizlik oluşabilir. Bu etkiler görüldüğü zaman, o kişide büyü olduğu anlaşılabilir. Bunu fark edenler işini bilen bir medyumdan yardım alması gerekir. Aksi takdirde büyü yapılan kişiler, ciddi zararlar görebilir.
  Büyü Yapan Kişiyi Nasıl Öğreniriz?
  Büyü Yapan Kişiyi Nasıl Öğreniriz?

Her Büyünün Etkisi Aynı Mıdır?

İnsanların birbirine medyumlar aracılığıyla yaptırmış olduğu çok fazla büyü vardır. Bu büyülerin hepsi birbirinden farklı olarak yapılır. Bunun yanı sıra, büyülerin etkileri de birbirinden farklıdır. Bazı büyüler kara büyü olarak da nitelendirilebilir. Bu büyülerin etkisinde olanların kurtulması da zordur. Ayrıca medyumlar bu büyüleri bozarken daha çok zorlanırlar. Bu nedenlerden dolayı yapılan büyülerin etkilerinin de aynı olması beklenemez. Yapılan büyünün türüne göre büyük ya da küçük etkiler görülebilir.

Büyüden Korunmak İçin Neler Yapılmalıdır?

İnsanların yararına büyüler olabileceği gibi, zararında da büyüler olabilir. Büyülerden korunmak isteyen kişiler, bu konuda uzman olanlardan yardım alması gerekir. İyi bir araştırma yaparak, işini layıkıyla yapan medyumlar bulabilirsiniz. Bu kişiler büyülerden kurtulmanıza yardımcı olur. Bununla birlikte büyülerden korunabilmek için, bazı dualarda yapılabilir. Bu dualar, büyülerden korunmak içinde oldukça etkilidir. Bunun için edilecek dualar incelenir ve istenilen okunabilir.

Büyüden Etkilenmemek İçin Hangi Dualar Edilmelidir?

Büyü için edilen dualardan bazıları tutmaması bazıları da etki etmemesi için yapılır. Büyülerden kurtulmak isteyenler sıklıkla bu yönteme başvururlar. Felak ve nas sureleri büyüden etkilenmemek için her gün düzenli olarak okunmalıdır. Bu duaları okuyan kişilerin yanına tehlikeli hiç bir varlık yaklaşamaz.

Bunun yanı sıra tutması için de edilecek dualar vardır. Bunlar şu şekilde sıralanır;

 • Bakara suresi
 • İhlas suresi
 • Fatiha suresi
 • Ayet-el kürsi
 • Felak suresi
 • Nas suresi gibi dualarla büyülerin tutmaması sağlanabilir. Büyü etkisinde olan kişilerde bu duaları okuyabilirler. Yeterli gelmediğini düşünenler medyumlardan yardım alarak yapılan büyünün bozulmasını sağlayabilirler.

Büyüden Uzak Durabilmek Mümkün Müdür?

Büyü genel olarak ibadetle hemhal olan kişilere etki etmez. Bir kişi büyüden uzak durmak istiyorsa düzenli olarak ibadet etmelidir. Ayrıca herkesin evine girip çıkmaktan uzak durmak gerekir. Bu da büyü konusunda tehlikeli bir durum olabilir. Büyüden korunmak isteyenler, evlerinin de denetimini sağlamalıdır.

Evlerinde çıkan ve büyüden şüphelendikleri şeyleri medyumlarla görüşmelidirler. Bu görüşmelerinde bulduklarını göstermeli ve anlatmalıdırlar. Bunlar dışında bir kişi büyüden uzak durmak istiyorsa, haramdan ve tehlikeli işlerden de uzak durmalıdır. Bu sayede de büyüden uzak durulabilir. Bütün yapılanlara rağmen büyü etkisi altında olduğu düşünülüyorsa, hemen bir medyum ile görüşmek gerekir.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com