CRüya Tabirleri

Çağrılmak

Rüyada Çağrılmak

Rüyada çağrılmak, rüyayı gören bireyin, uzun bir zaman uğraşmak zorunda kalacağı, çok uzun ve yorucu bir tedavi dönemi yaşayacağı ve sonrasında eski iyi ve sağlıklı yaşamına döneceği bir hastalığa yakalanacağına tabir edilir. Aynı zamanda ve anda, uzun zamanda ve andan beri beklenen ve alınması ile birlikte çok güzel bir işe girişilecek güzel ve hayırlı bir habere kılavuz edilir.

Rüyada Birisi Tarafından Çağrıldığını Görmek

Rüyada birisi tarafından çağrıldığını görmek anlamı, rüya sahibinin, iş hayatı ya da sosyal hayat ile ilgili bir konuda değersiz, kibirli ve kendini beğenmiş kişilerle görüşüp sohbet edeceğine kılavuz edilir.

Rüyada Vali Tarafından Çağrıldığını Görmek

Rüyada vali tarafından çağrıldığını görmek anlamı, uzun yıllar verdiği uğraşlardan, okunan okullardan ve girişilen işlerden sonra resmi bir kurumda yüksek bir kıdemde işe başlanacağına ve başarılı olunacağına yorumlanır.

Rüyada Uzak Bir Yerden Çağrıldığını Görmek

Rüyada uzak bir yerden çağrıldığını görmek anlamı, çekilen çilelerden ve yaşanan olaylardan ötürü Allah ’a isyan edileceğine işaret edilir.

Rüyada Tanıdık Birisi Tarafından Çağrıldığını Görmek

Rüyada tanıdık birisi tarafından çağrıldığını görmek anlamı, rüya sahibinin, tanıdığının düştüğü zor durumdan ötürü yardım çağırdığına tabir edilir.

Rüyada Tanımadık Birisi Tarafından Çağrıldığını Görmek

Rüyada tanımadık birisi tarafından çağrıldığını görmek anlamı, düşülen zor bir durum için istenen yardımın bu kişi tarafından getirileceğine kılavuz edilir. Aynı zamanda ve anda, kötü duruma düşmüş bir kişiye, rüya sahibi tarafından yardım edileceğine yorumlanır.

Rüyada Davet Görmek

Rüyada davet görmek anlamı, insanlar arasında saygı duyulan ve itibar edilen ve yapılan toplantılarda sözü dinlenen biri olunduğuna tabir edilir.

Rüyada Davetiye Almak

Rüyada davetiye almak, önemli bir amaç için ya da bir konuda bilgi almak için bir toplantıya ya da etkinliğe davet edilmeye kılavuz edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu