CRüya Tabirleri

Çaldırmak

Rüyada Çaldırmak

Rüyada çaldırmak, hayır olarak kabul edilir. Rüyayı gören bireyin uykusunda gördüğünün tam tersine zenginliğinin artacağına, işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, bu sayede ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, hayatının daha kolay olacağına ve rüya sahibinin eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine tabir edilir. Kısmetlerin çoğalması ve bu durumun kalıcı olması anlamına gelir.

Rüyada Para Çaldırmak

Rüyayı gören bireyin maddi gücünün artacağına, malının ve parasının çoğalacağına, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, yatırımlarının kendisine kar getireceğine ve yüzünü güldürecek şekilde sonuçlanacağına kılavuz eder.

Rüyada Cüzdan Çaldırmak

Rüya sahibinin daha iyi şartlarda yaşamaya başlayacağına, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, ticaretinin hızlanacağına, yayılacağına ve makamının da yükseleceğine tabir edilir. Rüyayı gören bireyin ideallerinin ve mesleki beklentilerinin gerçekleşmesi sayesinde deyim yerindeyse önünün de açılacağına alamet eder.

Rüyada Çanta Çaldırmak

Rüya sahibinin kendisine kazanç ve fayda getirmeyecek işlere atılacağına, ekonomik olarak büyük darbe alacağına, elindekileri kaybedeceğine, yokluğa, darlığa düşeceğine, rızkından olacağına bu nedenle geçiminin çok zor hale geleceğine işaret eder.

Rüyada Ayakkabı Çaldırmak

Rüyayı gören bireyin çarelere ve çözümlere kavuşacağına, endişelerinden, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, sağlık ve şifa bulacağına, aile içinde saadetinin artacağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine rivayet edilir.

Rüyada Araba Çaldırmak

Rüyayı gören bireyin eline bol para geçeceğine, kendi işini kuracağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine yorulur ve makbul olan rüyalar arasında olduğu şeklinde kabul edilir.

Rüyada Altın Çaldırmak

Rüya sahibinin daha rahat yaşayacağı imkânlara sahip olacağına, para sıkıntısı çekmeyeceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına tabir edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu