CRüya Tabirleri

Çamurda Yürümek

Rüyada Çamurda Yürümek

Rüyada çamurda yürümek, rüyayı gören bireyin, iş hayatında ve aile hayatı içerisinde kendisine çok büyük sorunlar yaratacak, çok büyük şeylerle karşılaşmasına sebep olacak, maddi ve manevi açıdan çok zarar etmesine sebep olacak çok zor olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine kılavuz eder. Aynı zamanda ve anda, rüya sahibinin aile hayatında canını sıkacak ve aile bireylerini çok büyük üzüntülere sokacak olaylar ile karşılaşacağına ve çok büyük bir sorun yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Çamurda Yürüdüğünü Görmek

Rüya sahibinin, çok zor durumlara düşmesine ve çok büyük sıkıntılar çekmesine sebep olacak olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine rivayet eder.

Rüyada Sulu Çamurda Yürümek

İş hayatında, çok başarılı ve kazançlı işlere imza atan, çok büyük kazanç elde eden ve aile hayatında çok iyi ve çok dürüst bir insan olan rüya sahibinin, kendisini çekemeyen insanlar tarafından çok kötü durumlara düşürüleceğine, çok üzüntülü yollardan geçeceğine ve kötü günler yaşayacağına rivayet eder. Aynı zamanda ve anda, rüyayı gören kişi ile sevdikleri arasında çok büyük bir sorun yaratacak bir dedikodunun ortaya atılmış olduğuna tabir edilir.

Rüyada Çorapla Çamurda Yürümek

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı sorunlarda kendisine destek olan ve daha kötü durumlar ile karşılaşmasını engelleyen bir kişi olduğuna ve bu kişi sayesinde birçok sorunu çözüme kavuşturduğuna kılavuz eder.

Rüyada Beyaz Çamurda Yürümek

İş hayatında ve aile hayatında kötü zamanlar yaşayan rüya sahibinin, çok büyük sorunlar yaşamadan bu sıkıntılardan kurtulacağına ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına işaret eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu