CRüya Tabirleri

Çamurlu Yol Görmek

Rüyada Çamurlu Yol Görmek

Rüyada çamurlu yol görmek anlamı, eğer kişi üzerinde yürüyorsa başına gelecek felakete alamettir. Kişi sadece çamur içinde bir yol görüyor ama üzerinde yürümüyorsa, sevdiği kimselerin başına gelecek bir felaketten dolayı üzüntü duyacağına ya da aile içinden bir ferdin yapacağı bir yanlış sonucunda zor duruma düşeceğine alamettir. Rüyayı gören bir bayansa çamurlu yol görmesi iffeti ile ilgili dedikodular duymasına ve evli ise eşi, eşinin ailesi ile ilgili bu sözler neticesinde istenmeyen durumlar yaşamasına kılavuztir. İslami açıdan çamurlu yol görmek anlamı bireyin içinde bulunduğu ortama, görüştüğü arkadaşlarına ve kurduğu ilişkilere çok dikkat etmesi şeklinde bir uyarıdır. Hal ve hareketlerde aşırıya kaçılmaması, dengeli yaşanması ve haramdan uzak durulmasını da öğütleyen bir ikaz olarak görülmelidir.

Rüyada Çamurlu Yolda Yürümek

Bekar kadınlar için namusunu ayaklar altına alacak bir hayat yaşanmasına, evli bayanlar için eşini utandıracak, yüz kızartacak, ahlaksız biri olunacağına ve yuvasının dağılacağına işaret eder. Çamurlu yolda yürümek sıkıntılı bir hayat kadar, bireyin karakterine, hayat anlayışına, hal ve hareketlerine, namusuna ve itibarına gelecek kötü yorumlar, sözler anlamına da gelir. Çamurlu yolda yürümek İslami açıdan bireyin boğazına kadar günaha düştüğüne kılavuz eder.

Rüyada Üzerine Çamur Sıçraması

Dedikodular ve laf, söz yüzünden bireyin iffetsiz biri gibi lanse edileceğine, düşmanlar tarafından zarar göreceğine, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına ve bu yüzden istediği mutluluğu hiçbir zaman yakalayamayacağına işaret eder.

Rüyada Çamurlu Yol Görmenin Psikolojik Yorumu

Zor bir hayata sahip olan kişilerin mücadele ruhunu işaret eden rüya, aynı zamanda ve anda karanlık işlerle uğraşan ve bu sebepten ötürü her an yasalarla başının derde girmesinden endişe eden kişilerin ruh halini simgeler. Çamurlu yol özellikle genç kızların ailesinden gizli yaşadıkları cinselliğin ortaya çıkmasından duydukları korkuya da kılavuztir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim