CRüya Tabirleri

Çanta Görmek

Rüyada Çanta Görmek

Rüyada çanta görmek anlamı hedeflenen bir kazanca işaret eder. Bir yandan da gayret ve sonunda ulaşılacak olan zafer anlamına gelir. Rüyada görülen çantanın tek bir yorumu yoktur aslında. Çanta yolculuk olarak da yorumlanmaktadır. Rüyasında çantasını düşürdüğünü ve daha sonra da çantasına kavuştuğunu gören kişi kendine ait bir malı satarak yüklü bir kazanç elde edecektir. Deri çanta hane içinde yaşana sıkıntıların bitip, mutlu günlerin yaşanacağına işaret ederken, kumaş çanta hoş olmayan ve gerçeklere uymayan sözlerin duyulacağı anlamına gelir. Yırtık bir çanta ise düşünülmeden, muhakeme edilmeden bir işe sermaye koymak anlamına gelir. Rüyada görülen çanta para ya da kol çantasından farklıysa, bir valiz ise bu kişi için bir seyahat demektir.

Rüyada Bir Çanta Para Görmek

Rüyada bir çanta içinde para görmek anlamı çok iyidir, şans anlamına gelir. Rüya sahibinin kazancının artacağına ve bolluğa kavuşacağına işaret eder. Eğer çanta yırtıksa o halde bu da maddi zarara uğramak anlamına gelir.

Rüyada Çantaya Para Koymak

Rüyada çanta içinde görülen para genellikle bol kazanç ya da işlerin açılması anlamına gelir. Rüyada çantaya para koyduğunu gören kişi için de durum aynıdır. Bu, rüya sahibinin işleri konusunda şansının açılacağına, işlerinin yaver gideceğine ve kazancının çoğalacağına işaret eder.

Rüyada Açık Çanta Görmek

Rüyasında açık çanta gören bireyin, büyük hayalleri ve hedefleri var demektir. Rüya sahibinin bu büyük hedeflere ulaşabilmesi için gece gündüz çalışması gerektiği anlamına gelir. Rüyasından açık çanta gören kişi hırslı ve tuttuğunu koparan biri demektir, bu nedenle azimle çalıştığı taktirde başaramayacağı hiçbir iş, ulaşamayacağı hiçbir hedef yoktur. Bu rüya bireyin sebat ederek çalışması anlamına gelir. Bu durumda mutlaka başarıya ulaşacaktır.

Rüyada Çanta Almak

Rüyayı gören bireyin, hayalini kurduğu işi gerçekleştirerek beklediğinden çok daha fazla para kazanacağına, iş hayatında herkesin saygı gösterdiği bir kişi olacağına, büyük bir proje ortaya koyacağına, karşısına çıkan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, çok iyi bir kariyere sahip olacağına ve yüklü miktarda paraya kavuşacağına yorumlanır. Aile hayatı günden güne daha huzurlu olacaktır. Rüyada sırt çantası almak, eğitim hayatı ile ilgili bir karar verileceğine, uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yeni bir eve taşınılacağına ve yapılan bir anlaşmanın çok iyi iş kapısı açacağına işaret eder.

Rüyada Çanta Kaybetmek

Güzel bir işin yarıda kesileceğine, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına, kurulmuş bir ortaklığın bozulacağına, daha önce yaşanmış bir hastalığın nüksedeceğine, büyük bir tatsızlık yaşanacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına ve sıkıntı çekileceğine yorulur. Girilecek bir işte zarara uğranacağına kılavuztir. Rüyada yeni çanta kaybetmek, hiç beklenmeyen bir anda çok sorun yaratacak ve yapılan işin askıya alınmasına sebep olacak bir tartışma yaşanacağına, sağlık sorunları ile ilgili bir haber alınacağına, çalışılan işyerinin kapanacağına ve eski bir arkadaşla dargınlık yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Kol Çantası Görmek

Eşler arasında çok büyük bir aşk yaşanacağına, bu aşkın meyvesi olarak bir bebek sahibi olunacağına, işlerin çok güzel bir hal alacağına, hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına yorumlanır. Rüyada kol çantası almak, güzel bir birlikteliğin temellerinin atılacağına, sevilen bir işe ortak olunacağına, sorunların ve sıkıntıların daha fazla büyümeden sonlandırılacağına, aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına ve vatana millete hayırlı bir kişi olunacağına alamettir. Alınan kararlar doğrultusunda hareket edilirse başarının gelmesi yakındır.

Rüyada Çanta Satın Almak

Yakın bir arkadaşın önayak olması sayesinde çok büyük bir işin içinde yer alınacağı, bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağı, şansın yaver gideceği, hem rakiplerin hem düşmanların çok çekindiği bir kişi olunacağı, fırsatların artacağı, yeni iş ilişkilerinin kurulacağı, sıcak bir yuvaya kavuşulacağı, bir akrabanın sorunlarının çözümü için yardım edileceği ve uzun zamanda ve andan beri ayrı olunan bir kişi ile görüşüleceği anlamına gelir. Rüyada spor çanta satın almak, sağlık sorunları varsa eğer tedavi edileceğine, çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine ve zorlukların aşılacağına tabir edilir. Eşlerin birbirine aşkla bağlanacağına yorulur.

Rüyada Çanta Hediye Almak

Hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, düşmanların çok üzüleceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine rivayet edilir. Rüyada deri çanta hediye almak, beklenmedik bir yerden bir kötülük geleceğine, işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine ve güzel başlayan bir birlikteliğin yaşanan tatsızlıklar ve çıkan dedikodular yüzünden biteceğine yorumlanır. İstenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacaktır.

Rüyada Çanta Çaldırmak

Sıkıntı çekilecek demektir. Haneye girecek kötü niyetli bir kişi yüzünden eşlerin birbirlerine karşı hırslanacağına, bu yüzden yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine ve araya girmeye çalışan aile büyüklerinin de kalbinin kırılacağına işaret eder. Rüyada yeni çanta çaldırmak, iş dünyasından sahip olunan itibarın rakiplerin oyunları yüzünden epey zedeleneceğine, sıkıntı yaşanacağına, bu yüzden yapılmak istenen bir projede yalnız kalınacağına, büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine ve akrabalardan birinin ihanet edeceğine alamettir. Rüyada çanta çaldırmak ve düşmek, büyük güven duyulan birinin ihaneti yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, dertlerin günden güne daha da artacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine ve üzüntü duyulacağına yorulur.

Rüyada Para Dolu Çanta Görmek

Rüya sahibinin, kendisine çok büyük şans getirecek bir yola gireceğine, yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine ve yapılan bir çalışmanın beklenenden daha fazla yarar sağlayacağına rivayet edilir. Rüyada para dolu çanta çaldırmak, deyim yerindeyse dertsiz başa dert açılacağına, hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına ve çıkılan yolda yalnız başına kalınacağına kılavuztir. Aksiliklerin üstüste geleceğine ve zor zamanlar geçirileceğine alamettir.

Rüyada Çanta Düşürmek

Rüyayı gören bireyin, kendisine en başta çok büyük fayda sağlayacak bir yola gireceğine, daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine, işlerinin bu yüzden aksayacağına, cebine giren paranın gittikçe azalacağına, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine, aile bireyleri ile hiç yoktan yere tartışma yaşayacağına ve hem kendisini hem ana babasını üzecek bir duruma düşeceğine yorumlanır. Rüyada çanta düşürmek ve bulmak, çalışma hayatını farklı bir boyuta taşıyacak bir proje gerçekleştirileceğine, bu proje sayesinde hiç hayali kurulmamış şeyler yaşanacağına, mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, yakın zaman içinde evlilik için ciddi bir karar alınacağına ve sevilen bir kişiye yardım eli uzatılacağına rivayet edilir.

Rüyada Çanta Yapmak

Rüya sahibinin, birçok kişiye iş imkanı sağlayacak bir adım atacağı, yaptığı işte zirveye doğru büyük adımlarla yol alacağı, sevdiği kişiye açılacağı, sağlığında meydana gelen üzücü durumları aşacağı, rahat bir nefes alacağı bir tatile çıkacağı, tatil sırasında yeni atılımlar gerçekleştirmek için bazı görüşmeler yapacağı ve kendisi için en doğru kararı vereceği anlamına gelir. Rüyada çanta yapıp satmak, doğru olduğu düşünülen bir konuda kararlı adımlarla yol alınacağına, yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, yeni bir kapı açacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir tanıdığa destek olunacağına yorumlanır. İş hayatının çok iyi gideceğine alamettir.

Rüyada Çanta Görmenin Psikolojik Yorumu

Çanta, gelecekle ilgili plan ve umut anlamına gelir. Hedefleri olan yani günü kurtarmayı değil, kendisinden sonra sevdiklerine bırakacak dikili bir ağaç olması için çabalayan ve bunun alt yapısının hazırlığında olan bireyleri ifade eder. Dolayısıyla bu rüyayı gören birey daha çok başarıya kilitlenmiş, aza kanaat etmeyi bilecek lakin hayallerinden de hiç bir zaman vazgeçmeyecek kadar azimli, gayretli, yaşama karşı hırslı ve başarısızlığı kabul etmeyen kimse demektir. Bu kişilikteki bir birey için yapamadım diye bir mazaret yoktur ve başarısızlığı yenilgi değil bilakis deneyim ve kazanç bilir. Bu nedenle rüya sahibinin başarı grafiğini yükseltmeyi kafaya koyduğunu anladığımızı söylemek gerekecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu