CRüya Tabirleri

Çanta Kaybetmek

Rüyada Çanta Kaybetmek

Rüyada çanta kaybetmek, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve bireyin harcama yapacağına, maddi gücünün eksileceğine ve rüya sahibinin darlığa düşeceğine rivayet edilir. Zorluk, sıkıntı ve zahmet çekmek şeklinde tabir edilir. Kazancın azalacağına, işlerin düşeceğine ve rüya sahibinin geçim sıkıntısı içine gireceğine yorulur. Bu rüya, bireyin kötü bir dönem geçireceğine ve ailesinin ihtiyaçlarını karşılama konusunda sıkıntıya düşeceğine alamet eder.

Rüyada Çanta Kaybettiğini Görmek

Rüyada çanta kaybettiğini görmek anlamı, işlerin bozulması nedeniyle rüya sahibini hayatının ve düzeninin bozulacağı, borçlarının artacağı ve cebinin bir süre para görmeyeceği anlamına gelir.

Rüyada Cüzdan Kaybetmek

Rüyada cüzdan kaybetmek, rüyayı gören bireyin huzurunun ve keyfinin bozulacağı bazı olayların yaşanacağına, bireyin gerek iş, gerekse aile hayatında fikir ayrılıkları içine gireceğine ve çevresindekilerle tatsızlık yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Kol Çantası Kaybetmek

Rüyada kol çantası kaybetmek, çanta kaybetmekle aynı anlama gelir ve benzer şekilde tabir edilir. Beklenmedik ya da hesapsız yapılan bazı harcamaların rüyayı gören kişiyi zor durumda bırakacağına ve elindeki paranın tamamını harcaması nedeniyle paradan yana yokluğa düşeceğine işaret eder.

Rüyada Çanta Unutmak

Rüyada çanta unutmak, hayırlara alamet eder ve rüya sahibi için yenilik olarak kabul edilir. Rüyasında çantasını unuttuğunu gören kişi malının üzerine mal ekleyecektir diye yorumlanır ve rüya sahibinin variyetinin artacağına tabir edilir.

Rüyada Çanta Çalınması

Rüyada çanta çalınması, şanssızlık olarak değerlendirilir ve rüyayı gören bireyin olumsuz gelişmeler yaşayacağına, başarılarının azalacağına, geçimini sağladığı yollarda karşısına engeller çıkacağına kılavuz eder.

Rüyada Çanta Kaybetmek ve Bulmak

Rüyasında çantasını kaybettiğini ve sonra da bulduğunu gören kişi önce çok üzüleceği sonra da sevineceği bir olay yaşayacak demektir. Rüya sahibinin sıkıntıya düşeceğine bu durumun uzun sürmeden atlatılacağına yorulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu