CRüya Tabirleri

Çapak Görmek

Rüyada Çapak Görmek

Rüyada çapak görmek anlamı, rüyayı gören kişiye, yapacağı bir işten gelecek, uzaktaki bir akrabasından kalacak ya da şans oyunları sayesinde eline geçecek paraya kılavuz edilir. Aynı zamanda ve anda, uzun uğraşlar ve çabalar sonucu girişilen ve tüm çabalara rağmen bir türlü para kazandırmayan bir işin yavaş yavaş hareketlenerek para kazandırmaya başlayacağına işaret edilir.

Rüyada Gözbebeği Görmek

Rüyada gözbebeği görmek anlamı, yapılacak işlere engel olan, yüze gülüp arkadan dedikodu eden ve gerçekleştirilen iyi şeyler hakkında sürekli kötülemelerde bulunan bir ahbabın ya da arkadaşın varlığına yorumlanır.

Rüyada Lens Görmek

Rüyada lens görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, sadece yapacağı işle ilgilenmesi gerektiğine ve o işe konsantre olursa ancak başarı kazanacağına tabir edilir.

Rüyada Lens Takmak

Rüyada lens takmak, yapılan işlerde ve çalışmalarda kısa bir zaman sonra ödenmek için alınmış bir borcun, yaşanan bazı olaylardan ve çekilen bazı sıkıntılardan ötürü ödemesinin gecikmesine kılavuz edilir.

Rüyada Lens Satın Almak

Rüyada lens satın almak, rüya sahibinin günlük hayatında işlerini kolaylaştırmak için çeşitli araç gereçler alacağına alamettir.

Rüyada Lens Yırtılması

Rüyada lens yırtılması, rüyayı gören bireyin, iş hayatında ya da sosyal hayatında çeşitli sorunlarla karşılaşacağına ve bu sorunların içinden çıkılamaz bir hal alacağına işaret edilir.

Rüyada Göze Lens Takmak

Rüyada göze lens takmak, sosyal yaşam içerisinde insanlar tarafından farkedilmek ve dikkat çekmek için çaba göstermeye kılavuz edilir.

Rüyada Lens Taktığını Görmek

Rüyada lens taktığını görmek anlamı, rüya sahibinin, insanlara yardım eden, bilgili, görgülü ve akıllı bir insan olmak istemesine ve uğurda çok çaba göstermesine alamettir.

Rüyada Mavi Lens Takmak

Rüyada mavi lens takmak, yapılacak işlerle para kazanıp, rahat ve huzurlu bir hayat sürmeye kılavuztir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim