CRüya Tabirleri

Çarşaflı Kadın Görmek

Rüyada Çarşaflı Kadın Görmek

Rüyada çarşaflı kadın görmek anlamı, karamsarlığa kılavuz eder. Rüya sahibi insanlara olan güvenini kaybeder. Kişilerin gerçek kimliklerini bilmekte oldukça zorlanacak çünkü karşısına ikiyüzlü insanlar çıkacaktır. Rüya sahibi kimlik karmaşası içerisinde olacaktır. Yaşadığı olaylar çevresindeki insanlara hep önyargıyla bakmasına neden olacaktır. Onlara olan güvensizliği kendisinin arkadaş bulmasında zorlanması anlamına gelir. Ancak bu durum geçicidir.

Rüyada Çarşaf Görmek

Rüyada çarşaf görmek anlamı, iffetli olmaya işaret eder. Rüya sahibi gelenek ve göreneklerine saygılı, günah işlemekten korkan bir kişiliktir. Rüyada görülen çarşaf ince ise, ahlak bozukluğuna yorumlanır. Rüya sahibinin bu sefer günahlardan çekinmediği anlamı taşır. Rüyada görülen çarşaf rüya sahibinin gizlediği bir şeyler olduğuna ve insanlardan ömür boyu saklayacağına işaret eder.

 Rüyada Kara Çarşaflı Kadınlar Görmek

Rüyada kara çarşaflı kadınlar görmek anlamı, düşmanlara kılavuz eder. Rüya sahibi için tehlike oluşturan insanlar çevresinde bulunacak ancak rüya sahibi bu kişileri etkisiz hale getirecek, onlara karşı üstün konuma geçecektir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada çarşaflı kadınları gören kimse, dünyevi işlerinden manevi duygularına çok fazla vakit ayıramamaktadır.

Rüyada Nevresim Görmek

Rüyada nevresim görmek anlamı, rahatlamaya işaret eder. Rüya sahibi herhangi bir rahatsızlığı varsa bundan kurtulur ve bir rahatlama yaşar. Beyninde yaşadıkları, düşündükleri kendisini zor durumlara itebilir. Ancak rüya sahibi sorunların üstesinde rahatlıkla gelecektir. Rüyada yatağına nevresim serdiğini gören kimse, bir evlilik yaşayacak ancak evlilik sorunlarla ilerleyecektir.

Rüyada Çarşaf Giymek

Rüyada çarşaf giymek, karmaşık duygular içerisinde olmaya kılavuz eder. Rüya sahibi nerede nasıl davranması gerektiğinin farkına varamayacak, çünkü ilk kez böyle bir duruma karşı karşıya kalacaktır. Hangi yaptığının daha doğru olacağının bilincinde olmadan hareket edebilir. Olumlu ya da olumsuz sonuçlanması önemli değil, rüya sahibinin kararsız kalmaması onun adına önemli bir gelişme olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu