CRüya Tabirleri

Çarşı Görmek

Rüyada Çarşı Görmek

Rüyada çarşı görmek anlamı, çok hayırlıdır, işlerin ve hayatın yoluna gireceğine, verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine kılavuz eder. Zenginliğe, lüks, konforlu ve rahat bir hayata tabir edilir. Rüya sahibi artan geliri sayesinde geleceği için planladığı işlerini hayata geçirmeye başlayacak ve bunun verdiği huzur içinde olacak demektir.

Rüyada Çarşıya Gitmek

Rüyada çarşıya gittiğini gören kişi, elindekinin çok daha fazlasına sahip olacak, dünya nimetlerinin istemediği kadarına kavuşacak, evinde bolluk, bereket ve mutluluk bulacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Çarşıda Gezdiğini Görmek

Bir kişi rüyasında çarşıda gezdiğini görürse, başka işlerin peşinde olduğu, yeni atılımlar yapmak için bazı plan ve projeler geliştirdiği, değişik gelir kaynakları ve yolları aradığı ve daha fazla zenginlik peşinde olduğu anlamına gelir.

Rüyada Pazar Yeri Görmek

Rüyada pazar yeri görmek anlamı, rüyayı gören bireyin karını yükseltmek için, işinin ehli ve en iyisi olan kişilerle rekabete girmekten ve büyük riskler almaktan çekinmeyeceğine kılavuz eder. Kişi, daha fazla gelir elde etmek için elindekini kaybetmeyi göze alacak kadar cesur davranacaktır diye tabir edilir.

Rüyada Çarşıda Alışveriş Yapmak

Rüyada çarşıda alışveriş yapmak, rüya sahibinin sadece dünya yaşantısı için değil, ahiret yaşantısı için de çabaladığına, inancını en saf ve en temiz duygularla yaşadığına, hayır işleri yapmaktan, zekât ve sadaka vermekten geri durmadığına kılavuz eder.

Rüyada Çarşıda Kaybolmak

Rüyada çarşıda kaybolmak, rüya sahibinin yeminini ya da tövbesini bozacağına, iki fikirlilik edip, karar vermekte güçlük çekeceğine yorulur.

Rüyada Kapalı Çarşı Görmek

Rüyada kapalı çarşı görmek anlamı, rüya sahibin varlık içinde yokluk çekeceğine kılavuz eder. Rüyayı gören bireyin, bankada parası olmasına rağmen, onu istediği zaman kullanamayacağına ve zor durumda kalacağına tabir edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu