CRüya Tabirleri

Çatıya Çıkmak

Rüyada Çatıya Çıkmak

Rüyada çatıya çıkmak, genellikle iş hayatına ve kariyere yorulmaktadır. Çatıya çıkan yükselir ve büyük bir makama gelerek, bir topluluğun başına amir olur. Tırmanmak da aynı şekilde yorumlanır. Rüyada çatıya çıkan kişi eğer bunu rahat ve kolay bir şekilde yapmışsa gerçekte de kolaylıkla yükselir ve derecesi artar. Eğer çatıya çıkarken zorluk yaşamışsa, dünyada elde edeceği başarılara hep sıkı çalışmayla, güçleri aşarak ulaşır. Çatıya çıkan bireyin parası bereketlidir, malı çoğalır; eğer maddi sıkıntıları varsa zenginleşir. Devlet işine girmek isteyenler için bu rüya memuriyete alamettir. Çatıya çıkma maddi ve manevi her anlamda rahatlama ve parlak bir geleceğe kılavuztir.

Rüyada Çatıda Yürüdüğünüzü Görmek

Rüyada çatıda yürüyen kişi attığı her adımda başarıyı yakalar. Yeni girişimlerinden olumlu sonuçlar alır. İnsanların takdirini kazanır ve oldukça güzel bir hayata kavuşur. Çatıda yürürken aşağı düşen kişi ise, tam yükselmişken veya başarıyı yakalamışken bir hata yapar, işleri ters giderek elindekileri kaybeder.

Rüyada Çatı Görmek

Rüyada görülen çatı kadın olsun erkek olsun herkes için eşe kılavuztir. Rüyasında herhangi bir evin çatısını gören yakında evlenir. Çatının rüyadaki hali eşin durumu ile benzerdir. Eğer yıkık, dökük bir çatı ise uyumsuz ve mutsuz bir evlilik; eğer güzel ve sağlam bir çatı görülmüşse, uzun yıllar sürecek, güzel bir evlilik demektir.

Rüyada Çatıdan Aşağıya İndiğini Görmek

Rüyasında çatıdan aşağıya inen kişi görevinden uzaklaşır, çalışma hayatında başarısız olur, bazı maddi kayıplar yaşar, makamını kaybeder veya eşi ile arasında anlaşmazlık ve tartışmalar yaşanır.

Rüyada Çatıdan Su Aktığını Görmek

Rüyada çatıdan akan su hoş geçim ve bereketli bir ömürdür. Bu rüya, aile hayatınızın mutlu ve huzurlu olacağına, hayırlı ve güzel çocuklara alamettir. Eğer yaz mevsiminde çatıdan su aktığını gördüyseniz bu rüya hayırlı olarak yorulmamaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim