CRüya Tabirleri

Çay Dökmek

Rüyada Çay Dökmek

Rüyada çay dökmek, istemeden söylenen bazı sözler yüzünden sevilen kişileri zor duruma düşürmek, topluluk içinde şaka yapayım derken, başka kimselerin mahremlerini açığa çıkaracak türden sözler sarf etmek anlamına gelir. Kişinin tamamen ağzından kaçırdığı sırlara ya da düşüncesizce söylenmiş sözlere kırılan insanların kendisinden uzaklaşmaya başlayacağını, af dilese de bir müddet bu kişilerin kalbini kazanmak konusunda zorlanacağını alamet eder. Aile içinde farklı isteklerin ortaya çıkmasıyla beraber karar almakta çekilecek güçlüklerin, kardeşler arasında para ya da mal yüzünden çıkacak kavgaların da habercisidir. Evli kimseler için eşleriyle aralarında maddi konularda ciddi tartışmalar yaşanacağının, uzlaşmaya varamayan çiftlerin bir müddet küs ya da ayrı kalacağının da işaretidir.

Rüyada Halıya Çay Dökmek

Rüya sahibinin daha önceden tanıdığı ve duygusal hisler beslediği bir kimseyle sonrasında yolları ayırdığını ancak, bu bireyin bugünlerde yeniden ortaya çıkarak bazı taleplerde bulunacağını, rüya sahibinin reddetmesine veya hayır demesine aldırış etmeden kafasına buyruk şekilde davranacağını ve bu durumun bireyin tüm hayatını allak bullak edeceğinin kılavuzidir. Dikkatsiz davranmanın ya da bir anlık gafletin bireyin hayatını aksi yönde değiştireceğine de yorumlanır.

Rüyada Birinin Üstüne Çay Dökmek

Çalıştığı ortamda ciddi bir rekabet olan kişilerin kendilerine karşı kötü bir tutum içinde olan amirleri ile aralarını düzeltmek için hamle yapacaklarını ancak düşmanlarının bu duruma engel olacağını bildirir. Kişi hakkında kötü konuşmalar yapan ve onu kötüleyen arkadaşların varlığına, iş konusunda kişiye sürekli problemler yaratan insanlara da alamettir.

Rüyada Çay Dökmenin Psikolojik Yorumu

Rüştünü ispat etmek istemenin, kendisini öne çıkarmak için fırsat kollamanın işaretidir. Rüya sahibinin özgüven problemi yaşamasına ve başkalarının kendisi hakkında ne düşündüğüne ya da ne söylediğine çok fazla kafa yorduğuna, yeteneklerine göre değil de, başkalarının gözünde ne olduğuna göre hareket ettiğine dair bir semboldür. Başarısız olmak, insanların gözünde küçük düşmek gibi korkuları da işaret eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu