CRüya Tabirleri

Çek Görmek

Rüyada Çek Görmek

Rüyada çek görmek anlamı, rüyayı gören bireyin önüne hayatını kolaylaştıracak hayırlı yolların çıkacağına, kısmetli kapıların açılacağına ve her zaman nasip olmayacak kısmetlerin çıkacağına yorulur. Rüya sahibinin çok şanslı olacağı bir dönemin geleceği ve çok karlı günler yaşayacağı anlamına gelir. Sıkıntıların bitmesi, gözyaşının kuruması, moralin yükselmesi ve yüzün gülmesi ile tabir edilir. Rüyada çek görmek anlamı, bireyin kesesine girecek hayırlı kazanca, kursağından geçecek helal lokmaya kılavuz eder.

Rüyada Çek Aldığını Görmek      

Rüyasında çek aldığını gören bireyin güzel bir iş yapıp, emeğinin karşılığına değecek ve tatmin olacağı miktarda kazanç elde edeceği yorumu yapılır. Sıkıntılı ve kara günlerin biteceğine, rüyayı gören bireyin rahatının ve huzurunun yerine geleceğine kılavuz eder.

Rüyada Çek Yazmak

Rüyasında çek yazdığını gören kişi nahoş sözler işitebilir, bazı problemler yaşayabilir bu nedenle de mutsuz olabilir diye yorumlanır. Özellikle de kazancıyla ilgili ciddi sorunların baş göstereceği, bireyin ne yapacağını bilemez duruma düşebileceği yönünde değerlendirilir.

Rüyada Çek Senet Görmek

Rüyada çek senet görmek anlamı, manevi duyguları yüksek, imanı tam, inancı sağlam, kötülük, fesat, hile ya da hırsızlık bilmeyen, nefsine yenilmeyen, görgülü, eğitimli, varlık içinde yetiştirilmiş, helal süt emmiş bir bireyin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Senet Almak

Rüyada senet almak, rüya sahibinin iş yaptığı sektörde başarılarının sonunun gelmeyeceğine, rakiplerinin olmayacağına, işinde herkesten bir adım önde olacağına işaret eder.

Rüyada Senet İmzalamak

Rüyasında senet imzaladığını gören bireyin kafasındamaddi değeri olan bazı şeylerle vardır ve bu rüya bireyinevini, iş yerini ya da odasını değiştirmek ve güzelleştirmek için alma hevesinde olduğu bir şeyi satın alacağına ya da o şeyin kendisine bir kişi tarafından armağan olarak geleceğine işaret eder. Rüya sahibi sürprizle karşılaşabilir derler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu