CRüya Tabirleri

Çekiç Görmek

Rüyada Çekiç Görmek

Rüyada çekiç görmek anlamı, üzerinde durulmayacak, kale alınmayacak, ilgilenilmeye gerek görülmeyecek ve duymazlıktan gelinebilecek kadar basit, hafif ve önemsiz sözler işitmeye ya da olaylar yaşamaya işaret eder. Aynı zamanda ve anda hayatın kolaylaşmasına yardımcı olan, bireyin yükünü hafifletip, dertlerini bölüşen ve en kötü gününde yanından hiç ayrılmayan ve elini sıkıca tutup bırakmayan bir kimsenin varlığına kılavuz eder.

Rüyada Çekiç Almak

Rüyada çekiç almak, olgunluk göstermeye, alttan almaya, alçakgönüllü olmaya ve çözüm üretmeye kılavuz eder. Rüya sahibinin arabuluculuk yapmasına, küskün kişileri barıştırmak gibi kutsal ve önemli bir görev üstlenmesine tabir edilir.

Rüyada Çekiçle Birini Dövmek

Rüyasında çekiçle birini dövdüğünü gören kişi, hayattaki her zorluğu aşar, kendisinde bu inancı, gücü, kudreti ve cesareti bulur demektir. Aynı zamanda ve anda rüya sahibine hayrı dokunacak kişilerin varlığına işaret eder.

Rüyada Çekiçle Çivi Çakmak

Rüyada çekiçle çivi çakmak, çok hayırlıdır, başarıya ve zafere tabir edilir. Rüya sahibinin azimle çalışmasının, alın teri akıtıp, koşuşturmasının karşılığını alacağına, umutlarının ve emeklerinizinboşa gitmemiş olacağına kılavuz eder.

Rüyada Çivi Görmek

Rüyada çivi görmek anlamı, rüya sahibinin sevdiklerine karşı hıyanete düşeceğine, hainlik yapacağına, kar elde etmek için onları sırtından vuracağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda ve anda insanların bir araya gelmesi için çabalayan bir kimsenin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Çivi Çakmak

Rüyada ağaca ya da tahtaya çivi çakmak, rüya sahibinin gönlünün sahibi olan kişiye rastlayacağına, ona sımsıkı sarılıp, bir daha ölene kadar bırakmayacağına tabir edilir. Bir duvara ya da duvar gibi sert bir yere çivi çakmak da zor ve imkânsız olanın peşinde koşmaya, hayallerini ve hedeflerini çok yüksek tutmaya bu nedenle başarısızlık yaşayıp, hüsrana uğramaya kılavuz eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu