CRüya Tabirleri

Çekiliş Görmek

Rüyada Çekiliş Görmek

Rüyada çekiliş görmek anlamı, yeteneklerini göstermek, kendini ispat etmek için çok önemli bir fırsat bulan bireyin bu sayede istediği hedefe hem kariyer yaparak, hem de sağlam adımlar atarak ulaşacağına yorumlanır. Kapalı kısmetinden şikayet edenler için bolluk ve bereketin daima olacağı günlerin başlayacağına ve özellikle kısmetlerin artacağına yorulur ki bekar kişiler için de yakın zamanda ve anda kalplerini kaptıracakları bir kişiyle nişanlanacaklarını bildirir. Kişinin enerjisini düşüren ve dolaylı yollardan da olsa zarar veren birinin kendiliğinden uzaklaşması ile rahat bir nefes alınacağını ifade eder. Bu rüya aynı zamanda ve anda çalışan kişilerin iş yerlerindeki verimlerinden ve çalışkanlıklarından ötürü ödüllendirilecekleri veya terfi alarak mutluluk yaşayacakları manasına da gelir.

Rüyada Çekilişe Katılmak

Kişinin kendisini göstermesi için karşısına iyi bir fırsat çıkacağını ve değerlendirmesi halinde bundan sonraki yaşamında bambaşka bir rahatlığa kavuşacağını, hayat standardının yükseleceğini ifade eder. Ele geçen parada artışa neden olacak bir şansın elde edilmesiyle birlikte yeni bir yatırıma heveslenen rüya sahibinin imkanlarını seferber ederek yeni bir ev almak ya da arsa sahibi olmak için kolları sıvayacağına tabir edilir. Çekilişe katılmak kısmetlerin artması, görücü gelmesi veya bayanlar için isteyeninin çok olması demektir. Özellikle çalıma hayatında rakiplerinden sıyrılmak konusunda yeteneklerini sergilemek sonucunda amirlerden övgü almak veya yeni bir bölüme işe başlamak anlamındadır.

Rüyada Çekilişte Ödül Kazanmak

Çekilişte ödül kazanmak gerçek hayatta da ele geçecek güzel bir şans veya armağana yorumlanır. Kişinin ayaklarını yerden kesecek gelişmelerin yaşanacağını müjdeleyen rüya, her türlü imkana sahip olmak, yaşanan zorlukları geride bırakıp, huzur dolu yeni bir hayata adıma atmakla da tabir olunur. Kazanılan ödülün büyüklüğüne göre yaşanacak mutluluğun da büyük olacağını vurgulayan rüya kısmetli, bereketli bir hayata sahip olunacağını bildirir.

Rüyada Çekiliş Görmenin Psikolojik Yorumu

Öne çıkmak veya kendini ispatlamak, göstermek isteyen kişilerin fırsatları kolladığını ve ellerine geçen imkanları bu yönde kullandıklarını ifade eder. Yüksek egolu kişilerin özellikle iş yaşamında insanların beğenisini kazanmak istediklerinin göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Facebook’ta Twitter’da Google+’da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

İsim

E-mail

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu