CRüya Tabirleri

Çene Görmek

Rüyada Çene Görmek

Rüyada çene görmek anlamı, aile hayatında evin direği olan babanın varlığına kılavuz eder. Aynı zamanda ve anda,  yapılan işlerin çok iyi bir duruma geleceğine, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına ve hangi iş ile ilgilenilirse o işten çok büyük kazanç ve fayda sağlanacağına işaret edilir.

Rüyada çene görmek anlamı, düşmanlar ve aile içindeki mutluluğu çekemeyenler tarafından yapılacak dedikodular yüzünden aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin ortaya çıkacağına kılavuz edilir.

Rüyada Çenesinin Uzadığını Görmek

Rüyada çenesinin uzadığını gören bireyin,  boş işler ile uğraşıp boş hayaller kurduğuna ve güçlü olduğu ve sözünün dinlendiği zamanların geçip güçsüz ve bakıma muhtaç duruma geleceğine tabir edilir.

Rüyada Kendi Çenesini Görmek

Rüyada kendi çenesini görmek anlamı, yapılan işlerde,  ortaya konan çalışmalarda ve gerçekleştirilen projelerde başarı kazanmak için daha azimli, daha sabırlı ve daha çalışkan olmak zorunda olunduğuna işaret edilir.

Rüyada Başkasının Çenesini Görmek

Rüyada başkasının çenesini görmek anlamı, iş hayatında yapılacak çalışmalarda çok ısrarlı olunacak ve daha çok istekle çalışılacak işlere girişileceğine yorulur.

Rüyada Çene Kırmak

Rüyada çene kırmak, rüyayı gören bireyin, karşısına çıkan olaylarda ya da iş hayatında ve aile hayatında ortaya çıkan sorunların çözümünde kendisine ilke edindiği şeylerden çabucak taviz verdiğine ve itiraz etmeden iş ile ilgisi olsun olmasın herkesin her söylediğine kulak verdiğine kılavuz edilir.

Rüyada Hayvan Çenesi Görmek

Rüyada hayvan çenesi görmek anlamı, rüya sahibinin, eşi ile yada dost ve akrabaları ile arasında bir yanlış anlaşılmadan ötürü sorun yaşanacağına tabir edilir.

 Rüyada Çene Çıkması

Rüyada çene çıkması gören bireyin, hayatında ilke olarak benimsediği, insanlar ile ilgili düşüncelerinde temel aldığı ve karşısına çıkan sorunların çözümü için başvurduğu düşüncelerinden ve inançlarından ödün verdiğine işaret edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com