CRüya Tabirleri

Çiğ Tavuk Görmek

Rüyada Çiğ Tavuk Görmek

Rüyada çiğ tavuk görmek anlamı, rüyayı gören bireyin az bir kazançla daha fazlasını elde etmek amacı ile kendisini hataya götürecek ve Allah katında günahkâr kılacak işlere gireceği anlamına gelir. Fena işlere bulaşmaya ve tekin olmayan kimselere sarılmaya işaret eder. Rüyayı gören bireyin kendisi için hak olmayan yollardan gideceğine bu nedenle de beddua ve ah alacağına tabir edilir.

Rüyada Çiğ Tavuk Eti Görmek

Hak edilmemiş, emek verilmemiş, alın teri akıtılmamış ve çalışmadan ele geçirilmiş mala ve paraya işaret eder. Rüyayı gören bireyin makbul olmayan bu mallardan ya da paradan kendine pay çıkaracağına bu nedenle de haksız kazanç elde etmiş olacağına rivayet edilir.

Rüyada Çiğ Tavuk Yemek

Rüyayı gören bireyin güzel, iyi ve olgun olan hal ve hareketlerini terk edeceğine, inancından ödün vereceğine, zengin olmak ve rahata kavuşmak için Allah ’ın haram kıldığı yollara girmekten çekinmeyeceğine işaret eder. Kişi, sonradan üzüleceği, el açıp tövbe edeceği ve pişman olacağı adımlar atacak demektir.

Rüyada Çiğ Tavuk Almak

Rüya sahibinin kendisine hayır getireceğini sandığı için daha önce karşı çıktığı, sıcak bakmadığı ve ısrarla reddettiği işlerin altına imza atacağına lakin istediği sonucu elde edemeyeceğine sadece doğrularından ve prensiplerinden sapmakla kalacağına kılavuz eder.

Rüyada Çiğ Tavuk Temizlemek

Rüyasında çiğ tavuk temizlediğini gören bireyin yasak olan işlere hevesleneceğine ve kendisini dinden çıkaracak adımlar atacağına tabir edilir. Rüya sahibi gözü doysun diye mubah olmayan şeyler yapacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Çiğ Tavuk Pişirmek

Rüyayı gören bireyin kolay şekilde yani havadan garanti olacak bir kazanca kavuşmak adına nefes tüketeceğine lakin elde ettiğinin kendisine hayır getirmeyeceğine alamet eder. Deyim yerindeyse haydan gelenin huya gideceğine işaret eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara