CRüya Tabirleri

Çiğ Yumurta Görmek

Rüyada Çiğ Yumurta Görmek

Rüyada çiğ yumurta görmek anlamı, ölümle tabir olunur. Rüya sahibi akrabalarından birinin vefatı ile sarsılacaktır. Bazı rüya tabircileri rüyada çiğ yumurta gören bireyin düşünceleri tam olarak olgunlaşmamış olacağına yorar. Rüya sahibi düşmanlarına karşı savunmasız bir şekilde kalacaktır. Onlara karşı hamle yapacak gücü bile kendisinde bulamayacak, ezilen bir kişiliğe sahip olacaktır. Bu yüzden yenilen taraf olmaya mahkum olacaktır.

Rüyada Çiğ Yumurta Sarısı Görmek

Rüyada çiğ yumurta sarısı gören kimse, evlilik yaşayacaktır. Ancak evliliği güzelliklerle değil tartışmalarla geçecektir. Bu nedenle evlendikten kısa bir süre sonra ayrılık yaşanacaktır. Rüya sahibi evli ise boşanacaktır. Çocuk varsa çocuklarını da kaybedecektir. Eşi ile yaşanacak ciddi tartışmalar rüya sahibinde ruhsal bozukluklara yol açabilir.

Rüyada Çiğ Yumurta Yemek

Rüyada çiğ yumurta yemek, hırs ve güçle yorumlanır. Rüya sahibi, gözünü yükseklere dikecek ve oraya ulaşmak için kimseye aldırış etmeyecektir. Tek hedefi başarılı olmak olacak, bu nedenle kazanmak için her yolu mubah görecektir. Güçlü olmak o kişi için mutlu yaşamaktan daha önemlidir. Öncelikleri para ve isim sahibi olmaktır.

Rüyada Çiğ Yumurta Kırıldığını Görmek

Rüyada çiğ yumurta kırıldığını gören kimse, çocuğu ile ilgili kötü anlar yaşayacaktır. Rüya sahibinin çocuğu ölecektir. Eğer kişi hamile ise, ya çocuğunu düşürecek ya da çocuğu sağlıklı doğmayacaktır. Yaşanacak bu gelişmeler rüya sahibinin çocuk yapma arzusu bir daha geri gelmeyecektir, korkacaktır.

Rüyada Pişmiş Yumurta Görmek

Rüyada pişmiş, haşlanmış yumurta görmek anlamı, kısmete işaret eder. Rüya sahibi şanslı bir insan olacaktır. Rüyayı gören kimse, dünyanın nimetlerinden faydalanacak, arzu ve isteklerini gerçekleştirecektir. Gönlünden geçen şeyleri yaşayacaktır. Ticaret ile uğraşan kişilerin işleri yolunda gidecek, daha çok kar edebilecekleri işlere girişeceklerdir. Bu da ticarette daha güçlü olmasını sağlayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim