CRüya Tabirleri

Çilek Toplamak

Rüyada Çilek Toplamak

Rüyada çilek toplamak, verimli ve bereketli zamanlara alamettir. Bu rüyayı gören bireyin eline hayırlı mal ve para geçer. Çilek toplamak zenginliğe, maddi sıkıntılardan kurtulmaya, iş hayatında parlak bir geleceğe, arzu ve isteklerin gerçekleşmesine, sevindirici haberlere, korktuğundan emin olmaya, kudret ve güç sahibi bir adama, verilen sözlere yorulur. Bu rüyayı gören çektiği sıkıntıları unutturacak kadar büyük bir mala, kuvvete ve ganimete kavuşur.

Rüyada Çilek Suyu Görmek

Rüyada görülen çilek suyu, zorlukla kazanılacak mal mülktür. Bu rüyayı gören kişi sıkıntı ve üzüntü çektikten sonra tahmin edemeyeceği büyüklükte hayırlara, bereketli kazançlara, mal ve mülke kavuşur. Çilek suyu bazen de kendini geçindirecek kadar kazanç elde etmeye ve geçimini sağlamaya alamettir.

Rüyada Mevsiminde Çilek Görmek

Rüyada görülen mevsiminde çilek sevinç ve mutluluktur. Bu rüya her anlamda feraha ermeye, rahatlığa, tüm zorluklardan kurtulmaya, mal ve para kazanmaya, zenginliğe ve sağlığa yorulur. Mevsiminde olmayan çilek rüyası ise üzüntü ve kederdir. Bu rüyayı gören bazı sıkıntılara girer.

Rüyada Çilek Yaprağı Görmek

Rüyasında çilek yaprağı gören eğer bekârsa yakın zamanda ve anda evlenir. Bu rüya genellikle gönül ilişkilerine yorulmaktadır. Çilek yaprağı kısa sürede aşık olmaya, sevdiği kişi ile hoşça vakit geçirmeye, güzel gönül maceralarına yorulur.

Rüyada Çilek Tarlası Görmek

Rüyadaki çilek tarlası hedeflere ulaşma ve tüm arzulara kavuşmadır. Kendisini çilek tarlasında gören kişi her yönden parlak bir süreç içerisine girer. Bu rüya iş yaşamında atılacak başarılı adımlara yorulur. Çilek tarlasında çilek toplayan kişi her anlamda zenginliğe ve feraha kavuşur. Mal ve mülk edinme, para kazanmadır.

Rüyada Çilek Ektiğini Görmek

Rüyasında çilek eken kendisini mutlu edecek ve bol kazanç sağlayacak bir işe girer veya işlerinde bir hayli başarılı olarak güzel bir yer edinir. Rüyada çilek ektiğini görmek anlamı, sevinç ve mutluluk getirecek bir işe adım attığınıza veya atacağınıza alamettir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim