CRüya Tabirleri

Çinli Görmek

Rüyada Çinli Görmek

Rüyada çinli görmek anlamı, rüyayı gören bireyin emeklerinizinve çalışmalarının karşılığına er ya da geç ulaşacağı anlamına gelir. Çok çalışarak, yorularak, ezilerek, deyim yerindeyse eğilip bükülerek ama helal ve makbul olan kazanca ve dünya mallarına kavuşacağına, daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına ve hayatın tadını çıkaracağına tabir edilir.

Rüyada Çinli Adam Görmek

Rüyayı gören bireyin imkânsız ve ulaşılmaz gibi görünen ve çevresindeki çok kişi tarafından ciddiye alınmayacak beklenti ve hedeflerinin gerçekleşeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin hayatıyla ilgili aldığı bazı kararlardan vazgeçmeyeceğine ve ısrarcı davranacağına bunun da kendisine gelecekte çok daha güzel bir hayat getireceğine yorulur.

Rüyada Çinli İle Karşılaşmak

Hayırlara alamet ve rüyayı gören bireyin gözünü diktiği yüksek yerlere ulaşmak için hayırlı kısmetler ve büyük fırsatlar elde etme şansına nail olacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu durumun kıymetini bilerek, eline geçecek olanakları en doğru şekilde kullanmayı bileceğine ve böylece karlı çıkmanın mutluluğunu yaşayacağına alamet eder.

Rüyada Çinli Biriyle Konuşmak

Rüyayı gören bireyin şansının açılması sayesinde işinin gücünün rast gideceğine, ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, bireyin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine tabir edilir.

Rüyada Çinli İnsan Görmek

Rüyada çinli insan görmek anlamı de tıpkı çinli görmek anlamı gibidir ve her iki rüyanın da aynı anlama geldiği kabul edilir. Rüyayı gören bireyin zar zor olsa da azmi sayesinde garanti olacak bir işe ve kazanca kavuşacağına rivayet edilir. Rüya sahibi yarınlarını güvence altına almak için var gücü ve nefesi ile mücadele edecek ve istediğini de almayı başaracak demektir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim