CRüya Tabirleri

Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada cinsel ilişkiye girmek bireyin tüm ideallerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine kılavuz eder. Fakat kişi tanımadığı ve bilmediği biriyle cinsel ilişkiye girdiğini görürse, üzüntü ve sıkıntı verecek olaylar yaşayacaktır. Rüyada cinsel ilişki aynı zamanda ve anda bireyin hayatta kazanacağı başarılara, zaferlere ve kazanımlara işaret eder.

Bir rakibi ya da hasmı ile cinsel ilişkiye girdiğini gören kişi ona karşı ezici bir galibiyet elde eder. Bir kişi eğer rüyasında ters olarak ilişkiye girdiğini görürse hayal kırıklığı yaşayacak, üzülecek ve hedeflerine ulaşamayacak aynı zamanda ve anda bu bireyin maddi kayıpları olacak, malı ya da mülki eksilecektir. Rüyada cinsel ilişki gören kişi eğer bir erkekse gerçekleştirmek istediği işlerini gerçekleştireceği eğer rüyayı gören kadınsa o halde kötü bir dönem geçireceği lakin sağduyulu olduğu takdirde bu dönemi en hafif şekilde atlatabileceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyada cinsel ilişkiye girdiğini gören bireyin hayatı yolunda gider, mesleğinde gösterdiği başarılı çalışmaları sayesinde makamı yükselir, zorluklarından ve sorunlarından da kurtulur.

Rüyada Cinsel İlişki Yaşamak

Bir kişi rüyasında kendi karısı, kocası, kız arkadaşı ya da erkek arkadaşı ile cinsel ilişki yaşadığını görürse güzel olaylar yaşayacak ve keyfinin yerine gelecek başka biriyle cinsel ilişki yaşadığını görürse yapacağı bir hata nedeni ile insanların kafasındaki iyi olan yerini kaybedecek ve sıkıntıya düşecek demektir.

Rüyada Cinsel Organ Görmek

Rüyada erkek cinsel organı mal, mülk ve zenginlik olarak tabir edilir. Erkeğin rüyasında cinsel organını çıkardığını görmesi erkek evlat sahibi olacağına yorulur.

Rüyada Sevişmek

Rüyada bireyin kendi eşiyle sevişmesi hayatında her şeyin yolunda gideceğine, işlerinin açılıp kazancının artacağına, başka biriyle sevişmesi nahoş şeyler yaşayacağına ve bir süre sıkıntı çekeceği şeklinde tabir edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu