CRüya Tabirleri

Cips Görmek

Rüyada Cips Görmek

Rüyada cips görmek anlamı, rüya sahibinin çok uyumlu, nazik ve terbiyeli bir kişi olduğuna ve bu yüzden insanlar tarafından sürekli kullanıldığına kılavuztir. Aşırı bir şekilde yapılan yardımların, kişiye zarar vereceğine ve gereksiz yere başına bela açıp zaman ve mal kaybına neden olacağına işaret eder. Aynı zamanda ve anda, rüyayı gören bireyin kendisini yok yere paraladığına yorumlanır.

Rüyada Kestane Görmek

Rüyada kestane görmek anlamı, uzun zaman boyunca biriktirilmiş mala ve mülke, rahat ve huzurlu bir hayat yaşamaya ve sağlık durumunda herhangi bir problemin olmayışına kılavuz eder.   Rüyayı gören bireyin, neşeli bir ruh haline sahip olduğuna, her şeyden zevk almaya ve iyi yaşamaya önem verdiğine ve farklı alanlarda çalışarak keyiflendiğine yorumlanır.

Rüyada Pamuk Şeker Görmek

Rüyada pamuk şeker görmek anlamı, çözümsüzmüş gibi duran problemlerin bir anda çözülerek işlerde yaşanmış olan gecikmenin ortadan kalkmasına ve duyulan endişenin yerini huzura bırakmasına yorulur.

Rüyada Meyve Suyu Görmek

Rüyada meyve suyu görmek anlamı, arkadaş çevresiyle ilgili sorunların kişiye etki edeceğine ve ister istemez canını sıkıp üzülmesine neden olacağına yorulur.

Rüyada Meyve Suyu Sıkmak

Rüyada meyve suyu sıkmak, hayatta büyük sürprizlerle ve enteresan olaylarla karşılaşmaya ve sabrın taşmasına işaret eder. İş için alınan tedbirlerin işe yaramayacağına da yorumlanır.

Rüyada Meşrubat Görmek

Rüyada meşrubat görmek anlamı, olumlu olarak anlamlandırılır. Yapılan işlerde doğru bir duruş sergilenip insanların gözetilmesine, çalışanlara yeterli özenin gösterilmesine ve çalışmalarda herhangi hilenin, yalanın ve adiliğin bulunmamasına kılavuz eder.

Rüyada Meşrubat İçmek

Rüyada meşrubat içmek, yapılan hataların düzeltilmesine, endişe duyulan konuların bitirilmesine ve istenmeyen durumların önüne geçilmesine yorumlanır. Rüyayı gören bireyin, sorumluluk aldığı kişilere karşı takındığı tavırların yanlış olduğuna ve istemeyerek de olsa insanları kırıp üzdüğüne işaret eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu