CRüya Tabirleri

Civcivler Görmek

Rüyada Civcivler Görmek

Rüyada civcivler görmek anlamı, başka bir değişle rüyada birden fazla civciv görmek anlamı, rüyayı gören bireyin içini kıpır kıpır edecek, tabiri caizse ağzının kulaklarına varmasına vesile olacak haberler alacağına, övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine işaret eder. Rüya sahibinin hayatında olumlu ve güzel gelişmeler olacak demektir. Sürpriz olaylar yaşamaya tabir edilir.

Rüyada Sarı Civcivler Görmek

Her ne kadar rüyada civcivler görmek anlamı hayır olsa da sarı renk olumlu şekilde yorumlanmadığından dolayı rüyada sarı civcivler görmek anlamı de iyi şekilde açıklanmaz. Rüyayı gören bireyin zor günler geçireceğine, neşesini, mutluluğunu, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine alamet eder.

Rüyada Beyaz Civcivler Görmek

Rüyayı gören bireyin muradına ereceğine ve sevdiğine kavuşacağına kılavuz eder. Rüya sahibinin hayallerine kavuşacağına, aradığı aşkı bulacağına ve Allah ’ın kendisine sevdiği ile yaşamayı er ya da geç nasip edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Rengârenk Civcivler Görmek

Rüyayı gören bireyin yaşamında büyük, olumlu, hayırlı ve güzel gelişmeler olacağına işaret eder. Rüya sahibinin kaderinin güleceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına, günlerinin güzelleşeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının da yok olacağına rivayet edilir. Kişinin hayatına heyecan ve mutluluk gelecek demektir.

Rüyada Tavuklar ve Civcivler Görmek

Rüyayı gören bireyin aile hayatı ile yorumlanır ve rüya sahibinin huzurlu ve sıcak bir yuva kuracağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, kendisinin de onlar için hayırlı bir kimse olacağına kılavuz eder.

Rüyada Renkli Civcivler Görmek

Rüyayı gören bireyin işindeki başarılarının artacağına, ticaretinin gelişeceğine, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına alamet eder ve rüya sahibinin karlı olacak yatırımlardan önemli oranda kazanç elde edeceğine ve tabiri caizse yoğurdun kaymağını yiyeceğine tabir edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu