CRüya Tabirleri

Çizgi Film Görmek

Rüyada Çizgi Film Görmek

Rüyada çizgi film görmek anlamı, hafiflemek, yüklerden kurtulmak, kişiyi ağırlaştıran ve ruhunda daralmalara neden olan sorumluluklardan bir müddet kurtulmak anlamına gelir. İş güç sahibi kimselerin zaman zaman yaşadıkları sorunlardan kaçmak için kendi içlerine kapandıklarını veya olayları hiç olmamış gibi kabul etmeleri yüzünden yakın çevrelerince tuhaf karşılandıklarını da alamet eder. Çizgi film gören kişiler çocuksu tavırları olan veya geç olgunlaşacak bir eşe sahip olurlar ve uzun yıllar ailenin tüm sorumluluklarını kendi üzerlerine almak zorunda kalırlar. Evli bayanlar için birden fazla çocuk sahibi olmaya kılavuz olduğu gibi, yoğun ve macera dolu bir hayat sürüleceğinin de ifadesidir. Kimsenin inanmadığı hedeflere sahip olan bireyin gelecekte tüm hayallerine kavuşarak insanları şaşırtacağına ve kendisi için en doğru seçimleri yaparak başarıya ulaşacağını da alamet eder.

Rüyada Çizgi Film İzlemek

Hayal dünyasına kendisini çok kaptıran rüya sahibinin bazen üstüne düşen vazifeleri yapmak konusunda ağırdan alması neticesinde istemediği durumlara maruz kalacağını tabir eder. Farklı tabirlere göre, bireyin kendi gücünü önemsemediği gibi, yapabileceklerinden de habersiz olduğunu, başkalarından akıl alarak ilerlediğini lakin hayatına kendisinin yön vermesinin zamanı geldiğini de bildirir.

Rüyada Çizgi Film Kahramanı Olduğunu Görmek

Çocuksu tavırlar nedeniyle bireyin özel ilişkilerinde bir türlü istediği gibi biri olamadığına, sürekli karşısındaki kişilerden eleştiri aldığına ve hareketlerinin çevresi tarafından alay konusu olduğuna yorumlanır. Eldeki paraları çarçur etmek, hesapsız davranmak ve geleceği düşünmeden yapılan harcamalar yüzünden yakın gelecekte ciddi borçlanmalarla baş başa kalmak manasına gelir.

Rüyada Çizgi Film Görmenin Psikolojik Yorumu

Yetişkin olmak konusunda çekilen sıkıntının ve karar vermekte yahut inisiyatif kullanmakta bireyin kendisini henüz hazır hissetmediğini işaret eder. Hayal dünyasında çok fazla zaman geçiren bireyin kendisini niteliksel açıdan donandırmak yerine, boş işlere vakit harcadığının da alametidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu