CRüya Tabirleri

Çocuk Bezi Görmek

Rüyada Çocuk Bezi Görmek

Rüyada çocuk bezi görmek anlamı, hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi bir kız ise eğer, hayırlı bir kısmet bularak düğün dernek kurup evliliğe adım atmaya ve hayırlı ve mutlu bir ömür sürmeye kılavuz edilir. Rüya sahibi evli bir kadınsa, uzun zamandır beklediği hayırlı  bir habere, bir çocuk sahibi olunacağına tabir edilir.

Rüyada çocuk bezi görmek anlamı, insanların ilk duydukları zaman sıkıntıya girmesine ve çok büyük endişe yaşamasına sebep olan ancak daha sonra yapılan yanlışlığın ortadan kalması ve gerçeklerin ortaya çıkması ile mutlu olmaya işaret edilir.

Rüyada Çocuk Bezi Değiştirmek

Rüyada çocuk bezi değiştirmek, iş hayatında ve aile hayatında rüyayı gören bireyin, karşısına çıkan sorunlara saçmasapan ve işe yaramayan çözümler üretmesine ve bu yüzden emeklerinizinve çabalarının boşa gitmesine yorulur. Aynı zamanda ve anda, başka insanlardan yardım isterken çocuk gibi davranışlar sergilemesine işaret edilir.

Rüyada Çocuk Bezi Almak

Rüyada çocuk bezi almak, rüyayı gören bireyin, iş hayatında ve aile hayatında yapacağı işler ve ortaya koyacağı çalışmalar için farklı çalışma metotleri bulunması ve kullanılması gerektiğine kılavuz edilir.

Rüyada Kirli Çocuk Bezi Görmek

Rüyada kirli çocuk bezi görmek anlamı, rüya sahibinin, aile hayatında ve sosyal hayatında çok büyük sıkıntılara girmesine, derin ve büyük sorunlar yaşamasına ve geçmişinde saklı olan büyük bir sır yüzünden acılar çekmesine tabir edilir.

Rüyada Zıbın Görmek

Rüyada zıbın görmek anlamı, rüyayı gören bireyin, yaptığı iş ile ilgili olarak beklenen bir haberin yada mesajın en kısa sürede geleceğine ve çok güzel işlerin yapılacağına işaret edilir.

Rüyada Zıbın Almak

Rüyada zıbın almak, rüya sahibinin elindeki birikim ile yeni iş kollarına gireceğine ve şansın bu aşamada yaver gideceğine yorulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim