CRüya Tabirleri

Çocukluğunu Görmek

Rüyada Çocukluğunu Görmek

Rüyada çocukluğunu görmek anlamı, rüyayı gören bireyin anılarına, geçmişine ve yaşadıklarına çok bağlı olduğuna rivayet edilir. Rüya sahibinin her daim çocukluğunu yâd ederek yaşadığına, iyi niyetlerini, çocuk saflığını, neşesini ve geleceğe olan umutlarını hiç kaybetmeyeceğine kılavuz eder. Kişi, ne kadar yıl geçerse geçsin içindeki küçük çocuğa inanmaktan ve onu sevmekten vazgeçmeyecek demektir.

Rüyada Kendi Çocukluğunu Görmek

Rüyayı gören bireyin kendini bazen bir çocuk kadar savunmasız hissettiğine bazen de yine bir çocuk kadar şen şakrak, gamsız, dertsiz ve tasasızmış gibi görmek anlamı ve yaşamın verdiği sıkıntılardan kaçmak istediğine alamet eder. Rüya sahibi bunu bir kaçış yolu olarak görüyor demektir.

Rüyada Bebekliğini Görmek

Rüyayı gören bireyin kırılgan, naif, yumuşak başlı, sevimli, iyi kalpli ve yüce gönüllü bir kişi olduğu, kimseye karşı zerre kadar art niyet taşımadığı, kötülük nedir bilmediği, küçük şeylerle dahi mutlu olmayı bilecek kadar da alçakgönüllü kimse olduğu anlamına gelir.

Rüyada Küçüklüğünü Görmek

Rüyayı gören bireyin herkes tarafından sevilen, sayılan, korunup kollanan bir olduğuna alamet eder. Rüya sahibinin şefkate ve sevgiye ihtiyaç duyduğuna bu nedenle yalnız kalmaktan çekindiğine ve sevdiklerinin hep etrafında olmasını istediğine tabir edilir. Kişi, onların varlığından güç alıyor diye kabul edilir.

Rüyada Büyük Birinin Bebekliğini Görmek

Rüyayı gören bireyin uykusunda bebekliğini gördüğü yetişkin bireyin çaresiz ve aciz kalacağı durumlara düşeceğine tanıklık edeceğine işaret eder ve bu rüya o kimse üzerinden değerlendirilerek tabir edilir.

Rüyada Peygamber Efendimizin Bebekliğini Görmek

Rüyayı gören bireyin uzun yaşayacağına alamet eder. Rüya sahibinin sağlık, huzur ve mutluluk içinde yaşayacağına, karşısına çıkacak sorunları, zorlukları ve dertleri de Allah ’ın yardımı ile aşmayı bileceğine ve kendisine lütfedilenler konusunda tamahkâr olmasını bileceğine işaret eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim