CRüya Tabirleri

Çöp Atmak

Rüyada Çöp Atmak

Rüyada çöp atmak, fazlalıklardan kurtulmaya, özel hayatınızda hoşunuza gitmeyen birtakım insanlardan uzaklaşmaya, özellikle günahkarlar için bu hatalardan dönmeye ve pişman olmaya, tövbe etmeye, bireyin hayatında kötü olan her şeyi terk etmesine, doğru yola erişmeye, kendine faydası olmayan ilimi bırakmaya, hayırlı kazançlar elde etmeye, bazen de iş hayatında bazı çalışmalarının başarısızlıkla sonuçlanmasına işaret eder. Bazen de bu rüya elden çıkacak mala ve para kaybetmeye yorumlanır.

Rüyada Çöp Görmek

Rüyada görülen çöp genellikle mal, mülk ve paradır. Bu nedenle böyle bir rüya gören bireyin eline rüyasında gördüğü miktarca mal geçer. Çok miktarda çöp, zenginleşmeye, ferahlamaya ve oldukça büyük bir mirasa konmaya; az miktarda çöp ise, elinize geçecek aynı miktarda paraya alamettir.

Rüyada Çöpün Yanması

Rüyada yanan çöp, mal varlığınızı harcayacağınıza ve bitireceğinize alamettir. Bu rüya isteyerek veya istemeyerek paranızın bir kısmını harcayacağınıza veya mallarınızı kaybedeceğinize işaret eder. Bazen de böyle bir rüya, başarısızlığa, özellikle iş hayatınızda karşılaşacağınıza güçlüklere, emeğinizin boşa gitmesine, faydasız ilim öğrenmeye, boş işlerle uğraşmaya, bazı girişimlerinizden istediğiniz sonuçları alamayacağınıza alamettir.

Rüyada Çöpçü Görmek

Rüyada görülen çöpçü kişilere iş imkanı sağlayan oldukça zengin ve güçlü bir kimsedir. Bu adam açtığı kurumlarla bünyesinde yüzlere kişi çalıştırır. O nedenle rüyasında çöpçü ile konuşan kimse gerçek hayatında böyle bir adamın himayesine girer ve onun için çalışır. Bazen de bu rüya sizin büyük bir zenginliğe kavuşmanıza ve her yönden feraha ermenize alamettir.

Rüyada Çöpleri Çöpçüye Vermek

Rüyada çöpleri çöpçüye veren bireyin önüne yeni iş imkanları açılır. Bu rüya yakında birçok seçeneğinizin olacağına ve bu seçeneklerden istediğinizi seçeceğinize yorumlanmaktadır. Böyle bir rüya bazen de kendi isteğinizle malınızı dağıtmaya veya para harcamaya da yorumlanabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim