CRüya Tabirleri

Çorba İçmek

Rüyada Çorba İçmek

Rüyada çorba içmek, rüyayı gören bireyin, iş hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, sorunlarının son bulacağına, sıkıntılarının Allah ’ın izni ile en kısa zamanda ve anda biteceğine, endişe ettiği konularda genişliğe çıkacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine ve çok rahat ve refah içinde bir hayat yaşayıp huzurlu olacağına alamet eder.

Rüyada Mercimek Çorbası İçmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok güzel ve hayırlı adımlar atarak çok büyük bir güç sağlayacak bir makama geleceğine, kazancının bol olacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine ve uzun zamanda ve andan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına rivayet eder.

Rüyada Çorba İçtiğini Görmek

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında ulaşmak istediği tüm amaçlara kısa bir zaman sonra ulaşacağına, çok büyük bir hızla işlerinin düzeleceğine, üzüntülerinin sona ereceğine ve çok uzun zamanda ve andan beri gerçekleştirmek istediği şeylere en kısa zamanda ve anda rahat bir şekilde ulaşacağına tabir eder.

Rüyada Çorba Görmek

Rahat bir hayat sürmekte olan rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok sıkıntılı ve endişeli durumlar ile karşılaşacağına, bir anda sorunların gün ışığına çıkacağına ve olayların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına işaret eder. Ancak bazı rüya tabirlerinde tam aksi bir yorum yapılmaktadır. Rüyayı gören bireyin, gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine, endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına ve uzun yıllardır hayalini kurduğu ve gerçekleştirmek için birçok fedakârlıkta bulunduğu bir hayaline en kısa zamanda ve anda ulaşacağına tabir eder.

Rüyada Çorba İkram Etmek

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında ve sosyal hayatta destek olduğu insanların, rüya sahibi kötü bir duruma düştüğünde ona yardım edeceklerine rivayet eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim