CRüya Tabirleri

Çörekotu Görmek

Rüyada Çörekotu Görmek

Rüyada çörekotu görmek anlamı, rüya sahibinin hayatını olumsuz yönde etkileyecek ve değiştirecek bazı sorunların baş göstereceği anlamına gelir. Kişinin başarılarının önünde duran bazı engellere kılavuz eder. Kötü, zor ve üzücü günlerin yaşanacağına ve rüya sahibinin kendini iyi hissetmeyeceğine tabir edilir. Rüyada çörek otu görmek anlamı, huzurun ve rahatlığın bozulmasına rağmen diğer bir yandan da işlerin açılacağına ve bu durumun kişiye moral olacağına işaret eder.

Rüyada Çörekotu Yemek

Rüyada çörek otu yemek, maddi anlamda zayıflamaya ve küçülmeye tabir edilir. Rüya sahibinin harcamalarının çoğalacağına, borçlarının artacağına ve bu nedenle de bütçesinin daralarak, sıkışacağına işaret eder.

Rüyada Çörekotu Almak

Rüyasında çörek otu aldığını gören bireyin hayatı güllük gülistanlık olacak, şans ve kısmet kapıları açılacak, kazancı, keyfi ve ağız tadı yerine gelecek demektir. Yeni ve güzel gelişmeler, olumlu sonuçlanacak ve kar getirecek işler yapılacağı anlamına gelir.

Rüyada Çörekotu Ekmek

Rüyasında çörekotu ektiğini gören kişi, işini büyütecek, başka sektörlere girecek, birden fazla iş yapacak ve bu sayede gelirini arttıracaktır diye yorumlanır. Rüya sahibinin işini iyi yapacak, namusunu ve ahlakını elden bırakmayacak çok iyi bir ticaret ehli olacağına işaret eder.

Rüyada Susam Görmek

Rüyada susam görmek anlamı, çok hayırlıdır, rüya sahibinin hayatının her geçen gün daha iyiye gideceğine, işlerinde istediği bereketi, verimi ve başarıyı yakalayacağına işaret eder. Bu rüya şans ve kısmet olarak kabul edilir.

Rüyada Susam Yemek

Rüyada susam yediğini gören kişi kurtuluşa erecek, tüm dertlerinden ve sıkıntılarından kurtulacak, içine düştüğü darlığı ve geçim sıkıntısını atlatmayı başaracak demektir. İşlerin yolunda gideceği, beklentilerin ve isteklerin gerçekleşeceği, atılan adımların hayır getireceği ve rüyayı gören bireyin yüzünü güldüreceği anlamına gelir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com