CRüya Tabirleri

Çubuk Görmek

Rüyada Çubuk Görmek

Rüyada çubuk görmek anlamı, yeni filizlenen düşüncelere, bireyin bazı değişiklikler yapmak için planlar yaptığına yorumlandığı gibi, küçük bir tarla veya arsa satın alacak olmayı da müjdeler. Yoksul kişiler için ev alacak kadar para biriktireceklerine ya da ellerine geçecek bir miras payını kullanacaklarına yorumlanan rüya, erkek evlat sahibi olmak, aile içinde dinlenen, fikir danışılan, saygı duyulan bir haline gelmek manasına da gelir. Çubuk gören kişi yaşlıysa bir hastalık nedeniyle hastanede uzun zaman tedavi göreceğine alamet eder. Uzun çubuk, girilen işin de uzun süreceğine, mevcut hayat koşullarının sekteye uğramadan aynı şekilde devam edeceğine tabir edilir. Kısa çubuk görmek anlamı ise ilişkilerin bitmesine, nişan veya söz atmaya, evlilikten dönmeye yorumlanır. Ayrıca iş yaşantısının da süreklilikten uzak, daima değişen koşullara sahip olacağını ve rüya sahibinin hem fiziksel, hem de hayat koşulları bakımından ruhsal açıdan yıpranacağına tabir edilir.

Rüyada Demir Çubuk Görmek

Toprağa saplanmış bir demir çubuk görmek anlamı bireyin kafasına koyduğunu yapacağını ve elindeki imkanları doğru şekilde kullanarak her türlü alanda başarı sağlayacağını bildirir. Elinde demir çubuk tutan bir adam görmek anlamıse kişiyi zorlayacak bir amire, yöneticiye alamettir. Eğitim alan gençler için fazla hırslandıkları için sağlıklarında ufak tefek pürüzler çıkacağını ifade eder.

Rüyada Tahta Çubuk Görmek

Tahta çubuk bireyin vicdanını, merhametini ve olgunluğunu gösterir. Bazı düzensizlikler veya rahatsızlıklar içinde olanların yakın zamanda ve anda eski hayatlarına kavuşacaklarını bildiren rüya, tevekkülle geçecek ömrün, sevapların, hayır dualarının da habercisidir. Gönlü bol olmanın ve herkesin yardımına koşmanın karşılığında dertsiz, tasasız bir hayata sahip olunacağının ifadesidir.

Rüyada Çubuk Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendini güçsüz hisseden ve güçlükle ayakta duran kimselerin hem bedensel, hem de ruhsal yardıma ihtiyaçları olduğunu, kimseye belli etmeseler de tükenmişlik hissettiklerini bildirir. Aşırı gurur yapmak yüzünden yardım kabul etmemek anlamına da gelir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara