CRüya Tabirleri

Çukura Düşmek

Rüyada Çukura Düşmek

Rüyada çukura düşmek, içinde bulunduğunuz dönemde çok yararlı işlere atılacağınıza ve ruhsal olarak sakin bir zaman geçireceğinize işaret eder. Rüyanızda çukura düştüyseniz verdiğiniz tüm sözleri harfiyen yerine getirecek ve aradığınız gönül eşinizi bulacaksınız demektir. Arzu ettiğiniz gibi bir evlilik yapacağınıza ve iyi para kazanacağınız bir iş sahibi olacağınıza da yorumlanır. Olumsuz olarak da yorumlar bulunmaktadır. Rüyasında çukura düştüğünü gören bireyin hileci bir kimsenin kötülüğü ile karşı karşıya kalacağına da işaret ettiği söylenir.

Rüyada Çukura Düşmek ve Çıkmak

Rüyanızda çukura düştükten sonra hemen çıktığınızı görüyorsanız çok kısa zamanda ve anda sevinçle karşılayacağınız gelişmeler yaşayacağınıza yorulur. Ancak düştüğünüz çukurdan çıkmakta zorlanırsanız, sabırla beklediğiniz bir dileğiniz arzu ettiğiniz şekilde gerçekleşmeyecek anlamına da gelir. Maddi olarak borçlarınızı ödeyip refaha çıkmanızla tabir edilen rüya, zaman zaman aksi şekilde kazancınızın düşeceğine ve parasal konularda bir darboğaza düşeceğinize kılavuztir.

Rüyada Derin Çukura Düşmek

Düştüğünüz çukur derin ise atıldığınız işler çok kazançlı olur ve büyük bir şöhrete kavuşursunuz. Aynı zamanda ve anda dostlarınız hayırlı ve hep yanınızda olacak kişilerdir. Akraba ve gönül ilişkileriniz düzelir, her açıdan karlı bir duruma geçersiniz. Aksi yorumlarda ise, korktuğunuz bir durumun başınıza gelmesine, sakladığınız bir sır var ise, bu konuda içinden çıkmayacağınız zor bir duruma düşeceğinize yorumlanır.

Rüyada Çamurlu Çukura Düşmek

Rüyanızda düştüğünüz çukur çamurlu ise, sahip olduğunuz mallarda ciddi bir artış yaşarsınız. Çamur koyu renk ise varlıklı bir hayat sürmeye, daha açık renk bir çamur ise yakın zaman içinde iyi bir haber ile sevinileceğine işaret eder. Düştüğünüz çukur hem çamurlu, hem de çok derinse, işiniz ile ilgili makamsal değişiklik yaşar, daha fazla sorumluluk altına girersiniz. Genellikle iyi yorulan bir rüya olsa da bazı zamanlarda mevcut düzenin bozulacağı ve bireyin huzurunun kaçacağına da yorulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara