DRüya Tabirleri

Dağa Tırmanmak

Rüyada Dağa Tırmanmak

Rüyada dağa tırmanmak, rüya sahibinin, çok büyük emekler vererek, çok çalışarak, kimseden en ufak bir yardım bile almadan çok istediği ve çocukluğunu hayali olan şeye kavuşacağına ve bu sayede çok büyük öz güven kazanacağına ve çok huzurlu biri olacağına işaret eder. Aynı zamanda ve anda, rüyayı gören bireyin, büyük bir kazanç getirecek, bütün sıkıntıları sonlandıracak ve hayalleri gerçekleştirmeye yarayacak bir seyahate çıkacağına alamet eder.

Rüyada Dağdan İnmek

Hayırlı bir işe girileceğine ya da bir sorunlar ilgili olarak doğru bir karar verileceğine kılavuz eder. Ayrıca, yapılmak istenen işi ya da gerçeğe döndürülmek istenen hayali yarıda bırakmaya tabir eder. Rüyasında dağdan inen bireyin, vereceği hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceği anlamına gelir.

Rüyada Dağa Tırmandığını Görmek

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında ve eğitim hayatında hayal ettiği şeylere kimseden yardım almadan, kendi başına çalışarak ve çok büyük çaba sarfederek ulaşacağına rivayet eder.

Rüyada Dağa Tırmanırken Düşmek

İş hayatında ve eğitim hayatında gerçekleştirilen çalışmaların yarıda kalacağına, bazı konularda başarısızlık ile karşılaşılacağına ve maddi manevi sorunlar yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Bir Tepeye Tırmandığını Görmek

Rüya sahibinin, çok güçlü, dayanıklı ve çok saygın bir kişiye ulaşacağına ve bu kişiden görülen yardımla büyük işler gerçekleştirerek çok büyük başarılara imza atılacağına kılavuz eder.

Rüyada Dağ Görmek

Hayırlı bir rüyadır. Rüyayı gören bireyin büyük başarıya, yüksek mevkiye, hayırlı kısmete ve çok güzel ve başarılı işlere imza atacağına rivayet eder. Aynı zamanda ve anda, iş hayatında ve eğitim hayatında yaşanacak zorluklara ve sıkıntılara yorumlanır.

Rüyada Dağ Yıkıldığını Görmek

Ülkenin tamamı tarafından sevilen ve saygı gören bir bireyin yakın bir zamanda ve anda vefat edeceğine işaret eder.

Puanımız
Bu yazıya oy vermek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com