DRüya Tabirleri

Darbe Görmek

Rüyada Darbe Görmek

Rüyada darbe görmek anlamı, gerçek hayatta yanılmaya, üzülmeye, güvenilir insanlardan beklenmedik davranışlar görerek hayal kırıklığı yaşamaya yorumlanır. Kişinin aklını kurcalayan bir konunun verdiği rahatsızlık yüzünden stres içinde kalacağına, bu nedenle mide veya sindirim sorunları yaşayacağına da tabir edilir. Darbe gören kişilerin etrafında samimi insanlar olmaz ve yalan dolanla iş yapan ortaklıklar kurulması yüzünden parasal sorunlar meydana gelir. İş hayatında bencil, kendinden başka kimseyi düşünmeyen ve başkalarının hayatına karışmakta beis görmeyen insanların varlığını bildiren rüya aynı zamanda ve anda rüya sahibine adımlarını atarken dikkat etmezse tuzaklara düşebileceğine, kendisine bilenen düşmanlarının olduğuna ve mutluluğuna, huzuruna göz diken kötü niyetli insanların varlığına da tabir edilir.

Rüyada Kafaya Darbe Almak

Sert bir nesneyle kafaya darbe almak düşüncelerdeki karışıklığa ve huzur içinde geçen hayatın bir anda kaosa dönüşmesine alamettir. Hiç hesapta yokken ortaya çıkan sürpriz gelişmelerin bireyin tüm gelecek planlarını bozacağına, verdiği sözlerde durmayan insanlara ve kefil olunan biri yüzünden borçlu duruma düşüleceğine kılavuztir. Kafasına taşla darbe aldığını gören kimse başına gelen büyük bir beladan sonra edindiği tecrübe ile hayata bakış açısını değiştirir. Bedeli ağır olan deneyimler kazanılacağına, çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine de yorulur.

Rüyada Darbe Yapıldığını Görmek

İhtilal anlamına gelen bu rüya, gerçek hayatta koşulların ani değişimi ile bireyin düşeceği ekonomik zorlukları, ülkenin sosyal, yönetimsel ve toplumsal yapısındaki huzursuzlukların hane içine de yansıyacağını, her açıdan kendini güvende hissetmeyen bireyin bir türlü huzurla uyuyamayacağını alamet eder. Gelecekten kuşku duymaya ve yapılan yatırımların heba olmasıyla düşülecek zor durumları da gözler önüne serer.

Rüyada Darbe Görmenin Psikolojik Yorumu

Geçmişte yaşanılan kötü deneyimler nedeniyle bireyin bugüne odaklanamadığını ve içindeki korkunun her zaman canlı kaldığını, endişeleri nedeniyle insanlarla yeteri kadar samimi olamadığını işaret eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim