DRüya Tabirleri

Davet Görmek

Rüyada Davet Görmek

Rüyada davet görmek anlamı, can sıkıcı sözler işitmeye, hoş olmayan bazı olaylara şahit olmaya, huzurun kaçmasına ve bu nedenle moralsiz günler geçirmeye alamet eder. Rüya sahibinin çirkin sözler işiteceğine, kibirli, cahil çirkef ve malı ile övünen kişilerle karşılaşacağına ve bunlarla başının ağrıyacağına alamet eder. Bu rüya iyiliğin, yardımın ve sadakanın karşılık bulmamasına bu nedenle de bireyin nankörlük görmesine işaret eder.

Rüyada Davet Almak

Rüyada davet almak da davet görmek anlamıle aynı anlama gelir ve rüya sahibinin çok incineceği, kırılacağı, üzülüp mutsuz olacağı bir dönem geçireceğine, hayata ve insanlara küseceğine, gözyaşı dökeceğine ve yalnız kalmak isteyeceğine tabir edilir.

Rüyada Davet Vermek

Rüyada davet vermek, rüya sahibinin içindeki şeytanın sesini bir türlü kısmayı başaramayacağı ve ona uyarak toplumda rezil olacağı, ayıplanacağı, hor görüleceği ve aynı zamanda ve anda da Allah katında günahkâr olacağı bazı işler yapacağı anlamına gelir.

Rüyada Davet Yemeği Görmek

Rüyada davet yemeği görmek anlamı, hayırlara alamet eder ve temiz amaçlarla ve güzel amellerle bir yola çıkmaya, hem muvaffak olmaya hem de insanları memnun edip, yüzlerini güldürmek sureti ile hayır duası almaya işaret eder.

Rüyada Bir Yere Davet Edilmek

Bir kişi rüyasında bir yere davet edildiğini görürse eğer bu onun için şanssızlık ve uğursuzluk yaşayacağı şeklinde değerlendirilir. Kişi hedeflerini tutturamayacağı için hem hayal kırıklığına uğrayacak hem de kendine olan özgüvenini yitirecek demektir. Rüya sahibinin kendine olan güvenini geri kazanması için de bir hayli zaman geçmesi gerekecek diye yorumlanır.

Rüyada Düğün Davetiyesi Görmek

Rüyada düğün davetiyesi görmek anlamı, rüyayı gören bireyin toplumda sağlam bir yeri olduğuna, herkes tarafından sevildiğine ve korunup gözetildiğine kılavuz eder. Büyük bir kişi olmak ile açıklanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara