DRüya Tabirleri

Davetiye Görmek

Rüyada Davetiye Görmek

Rüyada davetiye görmek anlamı şerre işaret etmediği gibi iyi ve hayırlı olanlara da kılavuz değildir yani kötünün iyisi olarak değerlendirebiliriz. Rüyada davetiye görmek anlamı hayati konular için bir tehdit ya da tehlikeyi haber etmez lakin hayatın seyrinin olumludan olumsuza dönmesine tüm düzenin bozulmasına tabir edilir.

Rüyada davetiye gören bireyin büyük umutlar bağladığı projeleri ve planları tutmaz, kendisine hayal kırıklığı olarak geri döner. Kazancı düşer, bütçesinde her geçen gün kapatılması daha güç hale gelecek şekilde zarar açığa çıkar. Hiç düşünmediği ve istemediği olaylarla karşılaşır, her şeyin tersine gitmesi nedeni ile aile hayatı ve özel hayatı da sekteye uğrar ve sıkıntılar yaşanır.

Rüyada Davetiye Vermek

Rüya sahibi için dargın olduğu ya da husumet yaşadığı kişilere barış eli uzatmak anlamına gelirken aynı zamanda ve anda da bir kimseye iyilik ya da hayır işi yapması olarak da değerlendirilir. Allah yolunda, düşkün kişilere gönülden yapılan işler olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Davetiye Bastırmak

Rüya sahibinin yüreğindeki iyi niyetlerine ve yapmayı planladığı hayır işlerine kılavuz eder. Rüyasında davetiye bastırdığını gören kişi uzun zamanda ve andan beri planladığı hayır işini gelecek günlerde yerine getirecek demektir.

Rüyada Davetiye Dağıtmak

Rüya sahibinin malından ve parasından akıp gitmesine dolayısıyla da zarara uğramasına işaret eder. Zarar etmenin yanında bir de birisine maddi olarak yardım etmek olarak da tabir edilmektedir.

Rüyada Davetiye Almak

Rüya sahibi için mutluluk anlamına gelir. Güzel olaylar yaşamaya, iyi kişilerle karşılaşmaya, yeni ve iyi arkadaşlıklar edinmeye, işlerinden de hayır görmeye işaret eder.

Rüyada Düğün Davetiyesi Görmek

Rüya sahibinin sorunlarının çözüme kavuşmasına ve işlerinin yoluna girmesine yorulur. Kişinin, uzun zamandır dinlenmek için çıkmak istediği tatile çıkmasına ve kafasını boşaltıp, iyice dinlenmesine, işine dinamik ve boş kafa ile geri dönmesine tabir edilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim