DRüya Tabirleri

Davul Çalmak

Rüyada Davul Çalmak

Rüyada davul çalmak, boş işlerle geçen zamana ve bireyin maceraya olan düşkünlüğü nedeniyle mantıksız hareketler içinde bulunduğuna, yaptığı işlerde sorumsuzca davranması nedeni ile kendisi dışındaki insanları da zor durumda bıraktığına alamet eder. Davul çalmak boş konuşmaya ve başkalarının gıyabında sözler sarf etmeye, günaha girmeye, dedikodu yaparak başkalarının hayatlarına burnunu sokmaya da işaret eder. Davul çalmak bireyin iş hayatında da önemsenmeyen biri olduğuna, sözlerinin güven telkin etmediğine ve iş arkadaşları tarafından sevilmeyen, paylaşımlarda bulunulmayan biri olduğuna tabir edilir.

Rüyada Ramazan Davulu Çalmak

Rüya sahibinin çevresine ışık saçan biri olacağına, her zaman ilim ve irfan konusunda merakını artıran, öğrenmeye devam eden ve inancı doğrultusunda yaşayan biri olduğuna kılavuztir. Ramazan davulu çalmak başarı elde edilen bir olayı çevreye duyurmaya ve müjdeli haber göndermeye de alamettir. Kişiyi neşeye boğan gelişmelere, ailesinde büyük bir coşkuya neden olacak haberlere, sağlıklı geçen bir yaşama kılavuztir. Doğru kararlar almanın ve sonrasında gayretlerinin meyvesini dolu dolu elde etmenin de işaretidir.

Rüyada Davul Çalan Birini Görmek

İş hayatında beklenmedik bir gelişmeyle bireyin bir anda yolculuğa çıkmasına, kariyerini bambaşka bir iş alanında sürdürmek zorunda kalacağına, şansının yaver gitmesiyle beraber, hayatının pek çok yenilikle dolu olacağına da kılavuztir. İş arayan kişiler için emekli olacakları bir işe başlayacaklarını ve çok uzun yıllar bu işten gelen gelirle rahat bir şekilde yaşayacaklarına da alamettir.

Rüyada Davul Çalmanın Psikolojik Yorumu

Gösteriş düşkünü olmanın ve sahip olduklarını başkalarının gözüne sokmanın işareti olduğu gibi, bireyin elindekiyle yetinmediğinin de altını çizer. Hiçbir şekilde tam olarak mutlu hissetmemeye, her zaman daha çoğunu istemeye ve kadir kıymet bilmemeye de tabir edilir. Davul çaldığını gören kişiler başkalarının hakkını gasp etmekte bir sakınca görmezler ve dünyanın merkezinde kendilerinin olduğunu düşünerek bencilce hareket ederler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Content Protection by DMCA.com
Sohbeti Aç
Yardıma ihtiyacım var
Buyrun
Size nasıl yardımcı olabilirim