DRüya Tabirleri

Dayak Atmak

Rüyada Dayak Atmak

Rüyada dayak atmak, rüyayı gören bireyin, rüyasında dayak attığı kişiye maddi ya da manevi olarak yardım edeceğine, sorunlarının çözümünde destek olacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine kılavuz eder. Aynı zamanda ve anda, rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok huzurlu ve mutlu olduğuna ve işlerinin çok iyi gittiğine işaret eder.

Rüyada Birisine Dayak Atmak

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında ve aile hayatında sorunlu zamanlar geçiren, çok sıkıntılı günler yaşayan ve çok büyük zararlara uğrayan bir ahbabına ya da dostuna çok büyük yardımcı olacağına, ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine ve çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına rivayet eder.

Rüyada Eşine Dayak Atmak

Rüya sahibinin, iş hayatında ya da aile hayatında sorun yaşayan eşine,  çok büyük bir yardımda bulunacağına, içinde bulunduğu kötü durumdan ve sıkıntılardan kurtulması için kendisine çok büyük destek vereceğine, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına ve birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için ne gerekiyorsa yerine getireceğine tabir edilir.

Rüyada Sevgiliye Dayak Atmak

İş hayatında çok güzel ve kazançlı zamanlar yaşayan rüya sahibinin, uzun zamanda ve andan beri birlikte olduğu sevgilisinin başının çok sıkıştığı bir anda çok büyük bir destek vereceğine, maddi ve manevi olarak her zaman yanında olacağına ve onu mutlu etmek için herşeyi yapacağına alamet eder.

Rüyada Köpeğe Dayak Atmak

Rüyayı gören bireyin, iş hayatında ya da sosyal hayatında kendisini bir türlü sevmeyen ve sürekli olarak önünü kesmeye çalışan birisine ya da bir düşmanına çok büyük bir yardım edeceğine işaret eder.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Hemen Ara